SurYapı Vitrin'de indirim için son gün…

Gaziosmanpaşa'da yükselen SurYapı Vitrin projesinde lansman döneminde geçerli olan yüzde 10 indirim için son gün 31 Ekim.

SurYapı Vitrin'de indirim için son gün…

SurYapı tarafından hayata geçirilen Vitrin Gaziosmanpaşa’da inşa ediliyor. Önünde 120 dönümlük dev şehir parkının yer aldığı Vitrin'de 1+1'den 4+1'e farklı tip ve büyüklükte toplam 239 konut yer alıyor. Gaziosmanpaşa'da TEM Otoyolu'na komşu konumda SurYapı imzasıyla yükselen Vitrin projesinde yüzde 10 lansman indirimi için son gün 31 Ekim 2014.

Sur Yapı Vitrin 

Sur Yapı Vitrin fiyatları 
1+1 daireler 280 bin 800, 
2+1 daireler 382 bin 500, 
3+1 daireler 647 bin 100 ve 
4+1 daireler 1 milyon 242 bin liradan başlayan fiyatlar ile satışlarına devam ettiği Sur Yapı Vitrin’de bu fiyatlar üzerinden lansmana özel yüzde 10 indirim imkanı için son gün ise 31 Ekim. 

Sosyal kullanım alanlarının da bulunduğu proje Maslak - Levent hattına sadece 5 dakikalık konumda yükselmekte olup Atatürk Uluslararası Havalimanı'Ndan şişli ve Beşiktaş'a kadar İstanbul'un önemli merkezlerine kolay ulaşım sağlayacak konumda inşa ediliyor.

Sur Yapı Vitrin nerede?
Sur Yapı’nın yeni projesi Vitrin  Avrupa TEM otobanı üzerinde, Sultangazi’de hayata geçiyor. TEM otoyoluna cepheli olarak konumlanan Vitrin, Hasdal Kavşağı’na 7 km, Türk Telekom Arena'ya 13 km ve Levent-Maslak hattına ise araç ile sadece 5 dakika mesafede bulunuyor.

İnşaat aşamasındaki Kabataş – Beşiktaş – Mecidiyeköy – Mahmutbey Metro hattına sadece 2 dk yakınlıkta yer alan SurYapı Vitrin’den Atatürk Havalimanı’na da metro ile ulaşım imkanı olacak. Metro inşaatı tamamlandığında başta Mecidiyeköy, Şişli, Taksim, Beşiktaş, Atatürk Havalimanı, Kadıköy, Üsküdar, Kartal gibi İstanbul’un merkezi yerlerine metro ve diğer toplu ulaşım bağlantıları ile rahat bir şekilde erişmek mümkün olacak.

Sur Yapı Vitrin iletişim: 
Sur Yapı Vitrin Adres: Yunus Emre Mahallesi 1626 Sokak Sultangazi /İstanbul 
Telefon:444 5 787

Sur Yapı Vitrin