SUV Yapı'dan Çeşme'ye üç yeni proje

İzmir'de hayata geçirdiği projelerde öne çıkan SUV Yapı'nın, Çeşme'de hayata geçireceği Mi'marin Ovacık, Mi'marin Ayayorgi ve Mi'marin Dalyan projelerinde satışlar başladı

SUV Yapı'dan Çeşme'ye üç yeni proje

İzmir'de hayata geçirdiği projelerde öne çıkan SUV Yapı'nın, Çeşme'de hayata geçireceği Mimarin Ovacık, Mimarin Ayayorgi ve Mimarin Dalyan projelerinde satışlar başladı. Projelerde fiyatlar ile ilgili detaylı bilgiler için Suv Yapı web sitesinden iletişime geçebilirsiniz. 

Mimarin Ovacık Projesi

Ege denizine ve  Sakız Adası’na tepeden bakan, önü hiç kapanmayacak bir vadide, Ovacık üzüm bağlarının kıyısında yer alan SUV Yapı’nın yeni projesi Mi’Marin Ovacık Bağ Evleri 5321 m² üzerinde toplam 17 adet villadan oluşuyor. 3+1 ve 4+1 tiplerde villalar bulunan projede manzaraya karşı konumlandırılmış sonsuzluk yüzme havuzu bulunuyor. Manzaralı terasları  ile taş / boya bütünlüğünü bir arada bulunduran projenin tasarımı Akdeniz ve Toskana mimarisinin esintilerini taşıyor. Arazideki kot farkı sayesinde tüm villaların manzarayı algılayacak şekilde konumlandırıldığı Mi’Marin Ovacık Bağ Evleri konum olarak Çeşme Merkez otoban gişelerine sadece 5 dk mesafede yer alıyor. Projede teslimler ise 2018 yılı Haziran ayında gerçekleşecek. 

SUV Yapı'dan Çeşme'ye üç yeni proje

 

Mimarin Ayayorgi Projesi

Mi'marin Ayayorgi'nin yüzme havuzları,yansıtma havuzları ve terasları ilhamını gökyüzünden alıyor. Minimalist bir dokunuşun izleri, kendinize özel yaşam alanları yaratmanız için denizin kıyısında, gökyüzünün altında birleşiyor. Deniz manzarasına hakim Mi'Marin Ayayorgi projesi İzmir Çeşme'ye bağlı Ayayorgi Koyu'nda suv yapı tarafından inşa ediliyor. Proje Boyalık, Ilıca ve Paşalimanı plajlarına yakın noktada yer alıyor. Ayrıca Ayayorgi koyuna 300 metre yürüme mesafesindendedir. Toplam  25 konuttan oluşan Mi'Marin Ayayorgi Evleri'nde 2+1 ve 4+1 konut seçenekleri sıralanıyor. Haziran 2019 yılında teslimlerin gerçekleşeceği Mi'Marin Ayayorgi Çeşme projesinde 6 tane 2+1, 19 tane 4+1 villa bulunuyor. Mi'Marin Ayayorgi Evleri'nde 2+1'ler 75 metrekare ile 80 metrekare, 4+1'ler 180 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

SUV Yapı'dan Çeşme'ye üç yeni proje

 

Mimarin Dalyan Projesi

2019 yılı Haziran ayında teslim edilmesi planlanan Mi'marin Dalyan projesi 5 bin metrekare arsa üzerinde kuruluyor. 9 bağımsız villadan meydana gelen projede açık yüzme havuzu, açık otopark ve 24 saat güvenlik bulunuyor. 

SUV Yapı'dan Çeşme'ye üç yeni proje

 

SUV Yapı iletişim bilgileri 

http://suvyapi.com/ovacik/ 
http://mimarinayayorgi.com/ 
http://mimarindalyan.com/#genel-bakis 

 

Firma Bilgisi: Suv Yapı
Proje Bilgisi: Mimarin Ayayorgi