SVR Group Göztepe Business İstanbul projesi!

2017 yılının ilk çeyreğinde teslimleri yapılacak olan Business İstanbul, SVR Group tarafından inşa ediliyor

SVR Group Göztepe Business İstanbul projesi!

İstanbul Anadolu Yakası’nın Kadıköy ilçesine bağlı Göztepe bölgesinde yükselen Business İstanbul, SVR Group tarafından hayata geçiriliyor. Teslimleri 2017 yılının ilk çeyreğinde yapılacak olan projenin tamamı ofislerden oluşuyor.

Satış ve pazarlama faaliyetleri TNL Gayrimenkul Geliştirme tarafından yürütülen Göztepe Business İstanbul’da alanı 1.440 metrekare ila 1.550 metrekare arasında olan tam ofis katları bulunuyor.

Business İstanbul Göztepe projesinin giriş katında tüm ihtiyaçlara cevap olabilecek alışveriş mağazalarına yer veriliyor. Aynı zamanda projede fitness center, eğlence merkezi, kuaför, terzi, eczane, kuru temizleme, kırtasiye, kafe, restoran ve destek hizmetler öne çıkan ayrıcalıklar içerisinde.

Göztepe E-5 üstünde ideal lokasyonda yer alan Business İstanbul, metro, metrobüs ve marmaray ile bağlantılı olmasının yanı sıra 2016 yılında hizmete girecek olan, Avrasya Tüneli’nin çıkış noktasında bulunmasının sağladığı avantajla, Anadolu Yakası’nda tüm ulaşım yollarının kesişme noktasında yer alıyor.

Business İstanbul’dan TEM Otoyolu iki dakikadan az sürüyor. Feribot ve sahil yolu da iki dakikalık mesafede bulunuyor. Boğaz Köprüsü, Bağdat Caddesi, Fenerbahçe Marina ve Kadıköy merkez ise Business İstanbul’un doğal uzantısı konumunda.

 

Firma Bilgisi: Svr Group
Proje Bilgisi: Business Istanbul