Sweet Life Center’de indirimin son tarihi 15 Şubat

Fon Grup, Sweet Life Center’da 119 bin TL’den başlayan lansman fiyatları, 15 Şubat tarihine kadar geçerli olacak

Sweet Life Center’de indirimin son tarihi 15 Şubat

5 Şubat 2013 / emlakwebtv
Fon Grup’un 202 adet bağımsız bölümden oluşan home – ofis projesi Sweet Life Center Kurtköy’de hayata geçiyor. Sabiha Gökçen Havaalanı’na yürüme mesafesinde bulunan Sweet Life Center, böylece yeni kurulacak olan lojistik antrepolarına da komşu bir konumda yer alacak. Vade farksız 36 aya kadar taksit imkânı sunulan projeden ayda 1.500 TL'ye home - ofis sahibi olmak mümkün. Prestiji ve konforu bir arada yaşatan Sweet Life Center'da 15 Şubat'a kadar lansmana özel fiyat avantajı sürüyor.

2014 yılında tamamlanması planlanan Sweet Life Center, iş dünyasına kazançlı yatırım imkânları sunuyor. Projede FON Grup finansman desteği ile peşin fiyatına 36 aya kadar vade farksız vadelendirme imkânı sağlıyor.

Geniş ve ferah kullanım alanları sunan projenin home - ofis dairelerinin büyüklüğü ise 40 metrekareden 600 metrekareye kadar çeşitlilik gösteriyor. 30 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Sweet Life Center’da 36 aya kadar vade farksız taksitlendirme imkanı sunulmasının yanı sıra; uzun vade isteyen alıcılar uygun faiz oranlarıyla 120 aya kadar banka kredisi de kullanılabiliyor.

Yüzme havuzu, panoramik manzaraya hakim restoran, mini golf sahası, spor salonu ve fitness merkezi gibi sosyal donatıların yer aldığı Sweet Life Center’ın teknolojik donanıma sahip toplantı salonları ve Sweet Club ayrıcalığı iş hayatının yoğun temposunda işleri rahatlatacak birçok danışmanlık ve asistanlık hizmeti sunacak. 7/24 resepsiyon hizmeti, hukuki konularda danışmanlık, teslimat, kurye hizmetleri ve teknik destek gibi birçok hizmet “Sweet Club” üyelerinin ayrıcalıkları arasında yer alıyor.