Sweet Life Center faizi sıfırladı

202 bağımsız ev-ofisden oluşan Sweet Life Center’da FON Grup finansman desteği ile peşin fiyatına 36 aya kadar vade yapılıyor

Sweet Life Center faizi sıfırladı

25 Aralık 2012 / emlakwebtv
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Türkiye’nin İlk Silikon Vadisi TEKNOPARK Teknoloji Üssü’ne en yakın proje olma özelliğine sahip Sweet Life Center’da 36 aya kadar vade farksız taksitli ödeme dönemi başladı. Pendik – Kurtköy’de inşasına devam edilen Sweet Life Center’da başlatılan kampanya kapsamında, uygun vade farksız ödeme seçeneklerinin yanı sıra müşteriye yansıyacak yüzde 18’lik KDV’nin yarısını Fon Grup üstleniyor.

30 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Sweet Life Center’da ev - ofis fiyatları 119 bin TL’den başlıyor. 36 aya kadar vade farksız taksitlendirme imkanı sunulan projede, uzun vade isteyen alıcılar için 36 ayın sonunda uygun faiz oranlarıyla 120 aya kadar banka kredisi de kullanılabiliyor.

2014’ün Mart ayında teslimlerinin başlayacağı Sweet Life Center’da, home–office dairelerinin büyüklüğü 40 metrekare ile 600 metrekare arasında değişiyor.

İlk etabının çalışmaları tamamlanan Tekno Park ve hergün kapasitesi artan Sabiha Gökçen Havalimanı'nın yanı başında bulunan Sweet Life Center projesi, E5 Otoyolu'na 8 dk, TEM Otoyolu'na 2, dk, Ataşehir Finans Merkezi’ne 8 dk, Pendik Marina’ya 10 dk mesafede yer alıyor. Proje hakkında detaylı bilgi almak için adres: www.sweetlifecenter.com