Swissotel Hotels’in yeni halkası Bodrum’da açılıyor

Swissotel Hotels&Resorts portföyünün en yenisi Bodrum Turgutreis’te açılıyor.

Swissotel Hotels’in yeni halkası Bodrum’da açılıyor

Swissotel Hotels&Resorts portföyünün en yenisi Bodrum Turgutreis’te açılıyor. Swissôtel Resort Bodrum Beach, Haziran 2015’te konuklarını ağırlamaya başlayacak. 66 misafir odası ve suit odası, aynı zamanda 72 özel hizmet sunulan rezidans ve vilları ile Swissotel Resort Bodrum Beach, GAD International’dan Gökhan Avcıoğlu tarafından dizayn edildi.

Otelin Genel Müdürü Emre Kocamustafaoğulları, “Misafirlerimiz, işlevsellik ve konforun bütünleştiği noktada kültürlerin buluşmasını ve aynı zamanda çağdaş bir ortamda yerel mirası deneyimleyecekler. Kısacası, yerel Türk çekiciliği ile İsviçre kültürünü tadacaklar” şeklinde konuştu.

Çift yükseklikte cam cephesi ile deniz manzarası sunan otelde, kapalı ve açık yüzme havuzu tesisleriyle fitness merkezi yer alıyor. Ayrıca Spa’da açık ve kapalı yüzme havuzu, jakuziler, buhar odası ve Türk hamamı dışında özel hamam ve bu özel hamamın içinde sauna ve spa süitleri de mevcut.

Swissôtel Resort Bodrum Beach, dört adet restoranı ve barı ile Türk mezeleri, taze balık ve bölgeye özgü spesiyaliteleriyle gün boyu hizmet verecek. Otelin The Roof Bar’ında yaz ayları boyunca Asya-Akdeniz mutfağı ve canlı DJ performansı olacak. Ayrıca Asya mutfağının ünlü markası Jûhi Restoran’da ise sushiler ise misafirlere gastronomik deneyimler sunulacak.