Tabanlıoğlu Bomonti projesi ile özgürleştiriyor

Now Bomonti projesinin mimarı Melkan Gürsel Tabanlıoğlu Bomonti projesini emlakwebtv'ye anlattı

emlakwebtv 

Bomonti’nin İstanbul için önemli bir yer olduğunu belirten Now Bomonti projesinin mimarı Melkan Gürsel Tabanlıoğlu, Bomonti’nin yeniden bir değişim ve dönüşüm içinde olduğunu belirtti. 

Projenin mimari yaklaşımı ile ilgili bilgi veren Tabanlıoğlu, çevre dokusuna saygıyla, bölgenin sosyal ve fiziki yapılanmasında yakın tarihi referans alan projenin genç ve çalışan bir demografiyi hedeflediğini, esnek mekan ve zaman algısının projeye yansıtıldığını vurguladı. Tabanlıoğlu, sadece direkt kullanıcıyı değil komşularıyla ve ziyaretçileriyle de yaşayan, sevilen bir yapı olacak Now Bomonti’nin semtin yeniden varoluşunda öncü bir estetik değer oluşturacağına inandığını söyledi. Günümüzde her yapının en yoğun şekilde kullanımının sosyal ve ekonomik olarak gerekliliğine değinen Melkan Tabanlıoğlu bu az katlı yapılanmanın bölge ve gelecek yeni projeler için önemli bir ipucu olacağını belirtti.

“Konut-Ofis-Çarşı” konseptinde karma bir proje olan Now Bomonti, 15 katlı tek blok halinde yükseliyor. Yaklaşık 5 bin metrekarelik arsa üzerinde geliştirilen projede, ilk 8 katta ofislere, 9 ile 15 katları arasında ise rezidans dairelere yer veriliyor. Modüler bir mimariye sahip olan, yaklaşık 200 üniteden oluşan Now Bomonti,  lokasyon, yatırım avantajı ve 1+0’dan başlayan ofis ve konut seçenekleri ile ideal çözümler sunuluyor. Projede tüm dairelerde kata ve konumuna göre tasarlanmış özel teraslar bulunuyor. 

Now Bomonti teslim tarihi?

Eylül ayında şantiye çalışmalarına başlanan Now Bomonti projesinin, 2015’in 3. çeyreğinde tamamlanıp sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Now Bomonti fiyat

Now Bomonti 5.500 dolardan başlayan metrekare satış fiyatları ile çok cazip yatırım fırsatları sunuyor. Tabanlıoğlu Mimarlık’ın özgün tasarımı ile şekillenen Now Bomonti cazip yatırım fırsatları sunuyor.

Now Bomonti nerede?

 

Taksim ve Şişli’ye, metroya yürüme mesafesinde, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerine kısa sürede ulaşım sağlayan tünellere ise birkaç yüz metre uzaklıkta bulunan NOW BOMONTİ, İstanbul’un iş ve sosyal hayatının merkezinde, çağdaş olanaklar sunuyor.

Now Bomonti iletişim: 

Now Bomonti Satış Ofisi Adres:Büyükdere Caddesi Astoria Kuleleri No:127
A Kule Kat : 15 Daire :1502 Esentepe - Şişli / İstanbul 

Now Bomonti telefon:444 4 669

Now Bomonti  web: www.nowbomonti.com.tr