Tac Mahal bayramda sizi bekliyor

Uluhan Grup, Tac Mahal projesinde ön satış kampanya fiyatlarını Kurban Bayramı sonuna uzatıldı

Tac Mahal bayramda sizi bekliyor

22 Ekim 2012 / emlakwebtv
Tac Mahal, ön satış kampanyasını Kurban Bayram'ı sonuna kadar uzattı. Projede kampanya kapsamında, kredisiz, faizsiz, vade farksız ve kefilsiz, 50 aya kadar vade imkanı sunuluyor. Böylece aylık 740 TL taksit ve 74 bin TL'den başlayan fiyatlarla Tac Mahal'den ev sahibi olunabiliyor.Uluhan Grup’un çarşı, rezidans ve sosyal tesislerden oluşan projesinin işletmesini ise Koza Yönetim üstleniyor.

Ayrıca proje bünyesinde 7/24 saat özel güvenlik, kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark, çocuk kreşi, fitness, spa, deniz manzaralı seyir terasları, restoranlar, kafeler, tiyatro ve sinema salonları, her yaşa uygun oyun alanları da bulunuyor.

Tac Mahal Çarşı’ya shuttle da var
Yenilikçi bir konseptle tasarlanan Tac Mahal Çarşı sektörel çevrelere birçok ayrıcalık sunuyor. Uluhan Grup'un yürüttüğü ön çalışma sayesinde tüm sektörler önceden belirleniyor, bu sayede tüm işyerlerine iş yapma garantisi temin ediliyor. Tac Mahal Çarşı'da sinema ve tiyatro salonları, drama okulu, tam donanımlı spor merkezi, sergi alanları, fitness center ve kreş de yer alıyor. Bununla birlikte, her saat başı 10 ayrı merkezden Tac Mahal Çarşı'ya hareket eden servisler, çarşıya kolay ulaşım sağlıyor ve düzenli müşteri hareketliliği yaratıyor. Ayrıca Uluhan Grup, çarşı mağazaları için haftalık, aylık, dönemsel ya da yıllık kiralama imkanı sunarak Tac Mahal Çarşı'da iş yapmak isteyenlere kolaylık da sağlıyor.

Proje Bilgisi: Tac Mahal