Tac Mahal’de KDV yüzde 1

Tac Mahal residence projesinde Uluhan Grup, bağımsız her tapu için KDV oranını yüzde 1'de tutuyor

Tac Mahal’de KDV yüzde 1

25 Eylül 2012 / emlakwebtv
Uluhan Grup, proje tasarımından malzeme seçimine, yapı detaylarından kalifiye işçiliğe kadar her ayrıntısını titizlikle planladığı yeni residence projesi Tac Mahal'de devreye koyduğu yüzde 1 KDV uygulaması ve 74 bin TL'den başlayan fiyatlarla projede yer almak isteyenlere kolaylık sağlamayı amaçlıyor.
Tac Mahal'in yalnızca bölge açısından değil, İstanbul ölçeğinde de görkemli bir residence projesi olduğuna değinen Uluhan Grup İcra Kurulu Başkanı Tanju Bilgen, projede yüzde 18 değil, yüzde 1 KDV uygulaması yapılacağını belirterek, söz konusu avantajın emsal projelerde görülmediğinin altını çiziyor. Uluhan Grup'un güçlü bir sermaye yapısına sahip olduğunu ifade eden Bilgen, insan odaklı yenilikçi yaklaşımları hayata geçirdiklerini ve projelerini tam zamanında teslim ederek her anlamda müşteri memnuniyeti sağladıklarına da vurgu yapıyor.

Faiz ve vade farkı da yok
Tac Mahal'de yer almak isteyenlere en uygun ödeme koşullarını sunan Uluhan Grup, geçmiş projelerinde olduğu gibi en özel ödeme seçenekleriyle ev sahibi olmak isteyen kesimlere ve yatırımcılara büyük kolaylık sağlıyor. Ödemeler kredisiz, faizsiz, vade farksız ve kefilsiz, 50 aya kadar vadeyle ve esnek ödeme şartları doğrultusunda müşterilerin isteğine göre şekillendiriliyor.

Kaç oda olsun sen karar ver   
Karma kullanım mimari özelliğine sahip Tac Mahal'de residence, ulusal ve uluslararası markaların boy göstereceği bir çarşı ve sosyal tesisler bulunuyor. Uluhan Grup'un modüler mimari tarzda inşa ettiği Tac Mahal residence projesinde, daire, işyeri ve home ofis alanlarının metrekare büyüklükleri kişilerin tercihine göre belirlenebiliyor, dileyenler iki veya daha fazla alanı birleştirerek arzu ettikleri daire ve işyeri konforunu kendileri yaratabiliyor.


Proje Bilgisi: Tac Mahal