Tac Mahal'de kendi daireni tasarla

Uluhan Grup, Tac Mahal projesinde, modüler mimari sistemi kullanarak, kişiye özel daire seçenekleri sunuyor

Tac Mahal'de kendi daireni tasarla

10 Eylül 2012 / emlakwebtv
Uluhan Grup'un mimari uygulamada hayata geçirdiği modüler sistem ise kullanıcılarına diledikleri büyüklükte daire, mikro ofis ya da işyeri sahibi olma imkânı sağlıyor. Tac Mahal'de dileyenlere kendi daire ya da işyeri modellerini tasarlama imkanı sağladıklarını ifade eden Uluhan Grup İcra Kurulu Başkanı Tanju Bilgen, modüler sistem sayesinde iki ya da daha fazla sayıda daire, home ofis ya da işyerinin birleştirilmesinin mümkün olduğunu vurguluyor.
Karma kullanım mimari özelliğine sahip ve mimari tasarımını İTÜ öğretim üyelerinden Prof. Dr. Sinan Mert Şener'in üstlendiği Tac Mahal'de bir residence, ulusal ve uluslararası markaların boy göstereceği bir çarşı ve modern yaşam ihtiyaçlarını karşılayacak sosyal tesisler bulunuyor.
Tac Mahal projesi Esenyurt ve Beylikdüzü kesişim noktasında bulunuyor. Tac Mahal'in başlangıcından tamamlanma süresine kadar müşterileriyle iletişim içinde olacaklarını dile getiren Bilgen, projenin herhangi bir aşamasında modüler sisteme katılmanın mümkün olacağını belirtiyor. Bilgen, söz konusu modüler birleştirmenin ek maliyet getirmediğine de vurgu yapıyor.

Proje Bilgisi: Tac Mahal