Tac Mahal'de taksitler 850 TL'den başlıyor

Uluhan Grup’un Esenyurt’ta hayata geçirdiği Tac Mahal Prestij’de yaşamak isteyenler için 850TL’den başlayan taksitler sunuluyor

Tac Mahal'de taksitler 850 TL'den başlıyor

19 Aralık 2012 / emlakwebtv
Uluhan Grup, proje tasarımından malzeme seçimine, yapı detaylarından kalifiye işçiliğe kadar her ayrıntısını titizlikle planladığı Esenyurt projesi Tac Mahal Prestij'de, yaşamayı tercih edenlere 850 TL'den başlayan taksit imkanları sunuyor.

Faiz yok, vade farkı yok
Uluhan Grup, geçmiş projelerinde olduğu gibi en özel ödeme seçenekleriyle ev sahibi olmak isteyen kesimlere ve yatırımcılara büyük kolaylık sağlıyor. Ödemeler kredisiz, faizsiz, vade farksız ve kefilsiz, 50 aya kadar vadeyle ve esnek ödeme şartları doğrultusunda müşterilerin isteğine göre şekillendiriliyor.

Rekor başvuru
Tac Mahal Prestij'in bölgede yatırım bakımından bir numaralı proje olduğunu ifade eden Uluhan Grup İcra Kurulu Başkanı Tanju Bilgen, proje aşamasından itibaren rekor bir ilgiyle karşılaştıklarına vurgu yapıyor. Tac Mahal Prestij'de daire fiyatlarının 89 bin TL'den başladığını belirten Bilgen, daire seçeneklerinin 1+1 ile 3+1 arasında değiştiğini, projede yatırım açısından son derece kazançlı olacak AVM ve ofislerin de yer aldığını dile getiriyor.

Merkezlerin merkezinde
Tac Mahal merkezi konumuyla da hayatı kolaylaştırıyor. Metrobüse yürüme mesafesinde, TEM ve E5 Karayolu'na 500 metre mesafede bulunan Tac Mahal, Atatürk Havalimanı'na 15 dakika, Tüyap Fuar Merkezi'ne 5 dakika, Avcılar Deniz Otobüsü'ne 5 dakika, Esenyurt Devlet Hastanesi'ne 5 dakika, Medicana International Hastanesi, Acıbadem Beylikdüzü Tıp Merkezi, Doğan Tıp Merkezi ve Medilife Hastanesi'ne 3 dakika, Bahçeşehir Koleji Anaokulu, Beyfen Koleji, Fatih Dersanesi, Fen Bilimleri Merkezi Dersanesi, Final Dergisi Dersanesi ve Kültür Dersanesi'ne 5 dakika, Beykent Üniversitesi, Okyanus Koleji ve Fatih Koleji'ne 7 dakika, Fatih Üniversitesi, Anafen Dersanesi ve FEM Dersanesi'ne 10 dakika, İstanbul Üniversitesi'ne ise 5 dakika mesafede yer alıyor. Proje hakkında detaylı bilgi almak için adres: www.uluhangrup.com.tr

Proje Bilgisi: Tac Mahal