Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi reklam filmi yayında

Türkiye Basketbol Süper Ligi isim sponsoru Tahincioğlu'nun yeni reklam filmi yayına girdi

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi reklam filmi yayında

Türkiye Basketbol Süper Ligi isim sponsoru Tahincioğlu, 7 Ekim tarihinde başlayacak 2017-2018 sezonu öncesinde yeni reklam filmini yayınladı. Geçen Haziran ayında Türkiye Basketbol Federasyonu ile Tahincioğlu arasında imzalanan sponsorluk anlaşması sonrasında Avrupa'nın en iyi ligi olarak gösterilen Türkiye Süper Ligi isim sponsorluğu tescil edilen Tahincioğlu'nun yeni reklam filmi, ligin tüm takımlarından oyuncuları ilk kez bir araya getirdi. 

Türkiye Süper Basketbol Ligi oyuncuları bu film için buluştu

"Bu Oyunda Sınır Yok" sloganının işlendiği Tahincioğlu Reklam Filmi'nde, ilk kez bir araya gelen Süper Lig oyuncularının Tahincioğlu Markası'nı taşıyan bir kulenin en üst katında basketbol mücadelesi verdikleri görülüyor. Yeni reklam filminde Errick Mc Collum (Anadolu Efes), Jan Vesely (Fenerbahçe Doğuş), Egemen Güven (Pınar Karşıyaka), Göksenin Göksal (Galatasaray Odeabank), Scottie Wilbekin (Darüşşafaka Basketbol), Kenan Sipahi (Beşiktaş Sompo Japan), Tolga Geçim (Banvit), Barış Ermiş (Tofaş), Christopher Obekpa (Trabzon Medical Park), CJ Harris (Sakarya Büyük Şehir Belediyesi), Richard Soloman (Muratbey Uşak Sportif), Erden Eryüz (Gaziantep Basketbol), Hakan Demirel (İstanbul Büyükşehir Belediyesi), Caner Erdeniz (Eskişehir Basket), Burak Can Yıldızlı (Demir İnşaat Büyükçekmece) ve Efe Beşok (Yeşil Giresun ) gibi isimler de ilk kez bir araya geldi. 

Palladium Tower'da çekildi

Basketbol Süper Ligi'nde mücadele edecek 16 farklı takımdan birer oyuncunun katılımı ile gerçekleştirilen çekimler için ise Tahincioğlu'nun sembol binası Palladium Tower seçildi. Reklam filmi Palladium Tower'in 43. katında kurulan bir basketbol sahasında gerçekleştirilen bir mücadeleyi konu ediniyor. Reklam filmi basketbolcuları bile şaşırtan kimi sürprizler içeriyor.  

Turgut Akaçık'ın imzasıyla

Yönetmenliğini Turgut Akaçık'ın gerçekleştirdiği ve Federation reklam Ajansı tarafından hazırlanan "Bu Oyunda Sınır Yok" isimli reklam filminin prodüksiyon çalışmaları ise Kala Film tarafından gerçekleştirildi. Tahincioğlu tarafından yapılan açıklamada, Türk basketbolundaki başarıya destek ve daha yukarılara taşımak amacıyla kültür, sana ve eğitim alanlarında gösterilen desteğin spor alanına da taşındığına vurgu yapılarak, bu desteğin üç yıl boyunca sürdürüleceği değerlendirmesi yapıldı.