Tahincioğlu Holding iştirakleri ile Palladium Tower’a taşınıyor

Ofis projeleri geliştirme alanında yaptığı yatırımlar ile dikkat çeken Tahincioğlu Holding’in, İstanbul Ataşehir’de hayata geçirdiği A plus ofis projesi Palladium Tower projesi, dünyanın önde gelen firmaları tarafından kiralamalarına hızla devam ediyor.

Tahincioğlu Holding iştirakleri ile Palladium Tower’a taşınıyor

24.01.2014 / Posta Gazetesi

Ofis projeleri geliştirme alanında yaptığı yatırımlar ile dikkat çeken Tahincioğlu Holding’in, İstanbul Ataşehir’de hayata geçirdiği A plus ofis projesi Palladium Tower projesi, dünyanın önde gelen firmaları tarafından kiralamalarına hızla devam ediyor. İnşaat çalışmalarının da hız kazanmasıyla birlikte Palladium Ataşehir Alışveriş Merkezi’nin hemen karşısında yer alan Palladium Tower’ın teslim tarihi olan Aralık ayından önce tamamlanması öngörülüyor. Tahincioğlu Holding, Tahincioğlu Gayrimenkul ve Nida İnşaat’ın da binanın 40, 41 ve 42 numaralı katlarına taşınacağı Palladium Tower kaba inşaatın tamamlanmasıyla birlikte daha fazla dikkat çekmeye başladı. En üst katta yer alan lounge alanı ile birlikte 43 kat olarak yükselmesi öngörülen Palladium Tower, toplam 55 bin metrekare kiralanabilir alanı, BMS (Building Management System) akıllı bina sistemi, Leed Gold sertifikası özellikleri ile ilgi görüyor.  

Toplam 100 bin metrekarelik  inşaat alanına sahip projede, 15 kişiden 250 kişiye kadar değişen kapasiteleri ile 9 adet toplantı ve seminer salonu, kafeterya, spor salonu, market, lostra, kuru temizleme, bay bayan kuaför ve iş stresinden uzaklaşmak isteyenler için bir de 170 m yükseklikte Lounge alanı yer alıyor.

Proje Bilgisi: Palladium Tower