Tahincioğlu projelerini Palladium'da tanıtılacak

Tahincioğlu, Nidakule Ataşehir Kuzey ve Nidapark Beşiktaş projelerini Palladium AVM'de yatırımcıyla buluşturmaya hazırlanıyor

Tahincioğlu projelerini Palladium'da tanıtılacak

16 Haziran 2014/Emlakwebtv
Tahincioğlu, 15 Haziran – 15 Temmuz 2014 tarihleri arasında Palladium AVM’deki tanıtım günlerinde Nidakule Ataşehir Kuzey ve Nidapark Beşiktaş projelerini yatırımcılarının karşısına çıkarıyor. Kurulacak stantlarda güncel kampanya ve fiyatlar ile ödeme planları hakkında bilgi verilecek.

Tahincioğlu Gayrimenkul, Nidakule Ataşehir Kuzey ve Nidapark Beşiktaş projeleri ile 15 Haziran – 15 Temmuz 2014 tarihleri arasında uygun fiyatlar ve ödeme planları ile Ataşehir’deki Palladium AVM’de yatırımcıları ile buluşuyor.

Palladium AVM’nin küre alanında yer alan stantta İstanbul Finans Merkezi’nin kalbi Ataşehir’in en prestijli A Plus ofis projesi Nidakule Ataşehir Kuzey ve Beşiktaş’ta sıcak bir mahalle ortamı sunan konut projesi Nidapark Beşiktaş projeleri tanıtılarak en güncel ödeme planları ve kampanyalar paylaşılacak. Proje maketleri ve görsellerinin yer aldığı stantta yatırımcılar Nidapark Beşiktaş ve Nidakule Ataşehir hakkında birebir bilgi alma ve kampanyalardan yararlanabilme fırsatı yakalayacak.

A Plus ofisler Nidakule Ataşehir Kuzey’de!
Anadolu Yakası’nın ve Ataşehir’ in en prestijli ofis projelerinden biri olacak Nidakule Ataşehir Kuzey tamamlandığında kullanıcılarına; 135 m2’den başlayan modüler yapıdaki ofisler ile yaklaşık 1150 m2’ye kadar büyüyebilen tam kat seçenekleri sunuyor. İstanbul finans merkezinin kalbi Ataşehir’de A Plus özelliklere sahip projede toplam 190 adet ofise, 21 adet ticari alan ve 1 adet konferans salonuna bulunuyor.