Tahincioğlu'na Stevie Business Awards'dan ödül

Tahincioğlu, 2015 Stevie International Business Awards'da "İstanbul'u Resmet" projesiyle "Yılın Pazarlama Kampanyası" kategorisinde Silver ödülü kazandı

Tahincioğlu'na Stevie Business Awards'dan ödül

Tahincioğlu  2015 Stevie International Business Awards'da gayrimenkul sektörünün "Yılın Pazarlama Kampanyası" kategorisinde önemli bir ödül kazandı. Firma, "İstanbul'u Resmet" kampanyasıyla "Silver" ödülüne layık görüldü.

İstanbul'u Resmet kampanyasına ödül
Tahincioğlu tarafından düzenlenen İstanbul'u Resmet projesini değerlendiren uluslararası jüri kampanyanın ödüllendirilmesine karar verdi. Gayrimenkul sektörünün yenilikçi ve entegre pazarlama iletişimi kulvarında ses getiren bir proje olarak gösterilen İstanbul'u Resmet, "Silver" ödülü almaya hak kazandı

 

Tahincioğlu'na Business Awards'dan ödül

 

Dünyanın en başarılı kurumları yarıştı
Uluslararası seçkin ödül platformlarından biri olarak dikkat çeken ve 12 yıldır gerçekleşen törenleriyle dünyanın en başarılı kurumlarını belirleyen Stevie Ödül Jürisi, dünyanın 60'dan fazla ülkesinin iletişim ve pazarlama projelerini değerlendiriyor. Yarışmanın tüm kategorilerinde, dünyanın önde gelen iş ve akademi önderlerinin oluşturduğu 200 kişilik bir jüri grubu değerlendirme yapıyor.

Ödül 23 ekim'de verilecek
23 Ekim 2015 tarihinde Kanada/Toronto'da ödülünü alacak olan Tahincioğlu, İstanbul'u Resmet projesiyle daha önce de Türkiye Halkla İlişikler Derneği'nin 14. Altın Pusula Ödülleri'nde "Kategori Dışı Özel Projeler" kategorisinin ödülünü almaya hak kazanmıştı.