Tahincioğlu'ndan Milli Takım'a Rüştü Reçber ile destek

Tahincioğlu Gayrimenkul, Euro 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Milli Takım'a özel bir kampanya ile destek veriyor

Tahincioğlu'ndan Milli Takım'a Rüştü Reçber ile destek

Tahincioğlu Gayrimenkul, Euro 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Milli Takım'a özel bir kampanya ile destek veriyor. Sosyal medyada düzenlenen kampanyada en iyi ve en yaratıcı tezahüretı yapanlar Rüştü Reçber ile İspanya-Türkiye maçını izleme şansı ve lisanslı taraftar tişörtü kazanıyor. 

Milli Takım'a evdendestekol

Geliştirdiği projeler ile gayrimenkul sektöründe fark yaratan Tahincioğlu Gayrimenkul, Euro 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Milli Takım'ı sosyal medyada düzenlediği bir kampanya ile destekliyor. 

Rüştü Reçber ile İspanya-Türkiye maçını izleme fırsatı

'Evdendestekol' etiketi ile sosyal medyada Milli Takım'a Rüştü Reçber ile birlikte desten veren Tahincioğlu, 'Kırmızı - Beyaz - En büyük - Türkiye' tezahüratından bir bölümünü instagram hesabı üzerinde yükseleyen sosyal medya kullanıcılarına, Rüştü Reçber ile İspanya - İtalya maçınız izleme şansı ve lisanslı taraftar tişörü kazandıracak. 

Ayrıntılı bilgi www.evdendestekol.com adresinde

Sosyal medya üzerinden en iyi on videoyu gönderenler Rüştü ile İspanya - Türkiye maçı izleme şansı yakalayacak Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi almak ve Milli Takım'a destek vermek isteyenler www.evdendestekol.com web adresi üzerinde kampanyaya ulaşabilirler. 

Firma Bilgisi: Tahincioğlu Gayrimenkul