Taj Yalova Projesi!

İhome İnşaat imzası ile hayat bulan Taj Yalova projesi Çınarcık'ta hayat buluyor

Taj Yalova Projesi!

İhome İnşaat imzası ile hayat bulan Taj Yalova projesi Çınarcık'ta hayat buluyor. Yatırımcıların gözdesi Yalova'da yükselecek olan proje Koru beldesinin en tepe noktasında yer alıyor. 

2017 yılı Ağustos ayında teslim edilmesi planlanan Çınarcık Taj Yalova, 5 bin 600 metrekare alan üzerinde kuruluyor. 36 adet daireye yer verilen proje 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Projede daire büyüklükleri ise 69 metrekare ile 329 metrekare arasında değişiyor. 

 

Taj Yalova Projesi!

 

Çınarcık, Adalar ve Anadolu Yakası'nı gören bir manzaraya hakim olan Taj Yalova Çınarcık projesi, Marina'ya 250 metre mesafede yer alıyor. Proje Körfez geçişine ise 15 dakika uzaklıkta konumlanıyor. 

Çınarcık Taj Yalova projesinin sosyal imkanları içerisinde ise çocuk oyun alanları, deniz manzarası, kafe, mescit, kameralı güvenlik, şelale, yürüyüş parkuru ve süs havuzu bulunıyor. 

Arap yatırımcılar tarafından yoğun ilgi gören Taj Yalova fiyatları ise 11 bin 616 dolar ve 599 bin 297 dolar arasında değişiklik gösteriyor. Projede en minimum metrekare birim fiyatı 1.250 dolardan başlıyor. 

 

Taj Yalova Projesi!

 

Taj Yalova, bin metrekare büyüklüğünde sosyal tesis alanına sahip. 3 blokta 36 daireden oluşan projenin toplam alanı 11 bin metrekare olarak belirlendi. Taj Yalova'da 1+1 daire büyüklükleri 69 ila 72 metrekare, 2+1 daire büyüklükleri 103 ila 137 metrekare, 3+1 daire büyüklükleri ise 163 ila 164 metrekare olarak tasarlandı. 

"Taj Yalova Projesi!" Başlıklı Haberin Galerisi

Taj Yalova Projesi!

Taj Yalova Projesi!

Taj Yalova Projesi!

Taj Yalova Projesi!

Firma Bilgisi: İhome İnşaat
Proje Bilgisi: Taj Yalova