Taksim Petek Residence görücüye çıktı

DAP Yapı imzasıyla Taksim'de hayata geçirilen Taksim Petek Residence görücüye çıktı

Taksim Petek Residence görücüye çıktı

DAP Yapı imzasıyla Taksim'de hayata geçirilen Taksim Petek Residence görücüye çıktı. Konut, ofis ve ticari ünitelerden meydana gelen Petek Residence arılardan esinlenerek yapıldı. Yüzde 58'inin satışları tamamlanan projede 132 adet bağımsız bölüm bulunuyor. 

Bal peteği motifli mimarisi ile fark yaratan DAP Yapı projesi Taksim Petek Residence, rezidansların tamamı balkonlı olarak tasarlandı. Üst katlarda yer alan dairelerde ise teras alanlarına yer verildi. 132 bağımsız bölümden oluşan ve akıllı bina sistemi teknolojisi ile hayat bulan Taksim Petek Residence, 112 rezidans, 15 ofis ve 5 mağaza, metrekaresi 7 bin ABD dolarından başlayan lansman fiyatları ile hayata geçiriliyor. 

72 ay vade ve 0 faizli lansman avantajının sunulduğu Taksim Petek Residence'de, Suit, Grand Suit, King Suit olarak tasarlanan daireler, ofisler ve ticari üniteler bulunuyor. 

Bal peteğinden ilham alındı

Dış cephesi bal peteği olarak tasarlanan DAP Yapı Taksim Petek Residence, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Projede rezidans dairelerin dışında ofis ve dükkanlar bulunuyor. Kişiye özel ödeme seçeneklerine yer verilen Taksim Petek Residence, 112 rezidans daire, 15 ofis ve 5 mağazadan meydana geliyor. Projede daire alanları 103 metrekare ile 239 metrekare arasında değişiyor. Ofis büyüklükleri ise 92 metrekare ile 142 metrekare arasında, ticari alanlar ise 183 metrekareden başlıyor. 

Taksim Meydanı'na yürüme mesafesinde

Taksim Petek Residence projesi, Taksim Meydanı’na, metroya ve otobüs duraklarına yürüme mesafesinde konumlanıyor. Ev ve işyerine en kısa sürede ulaşılabilecek lokasyonda bulunan proje, her türlü ekipmana sahip toplantı odası, ayrıcalıklı yönetim odası, danışma, sekretarya bölümleri ve consierge gibi üstün nitelikli hizmetler ile de ayrıcalıklı bir yaşam fırsatı veriyor.

"Taksim Petek Residence görücüye çıktı" Başlıklı Haberin Galerisi

Taksim Petek Residence görücüye çıktı

Taksim Petek Residence görücüye çıktı

Taksim Petek Residence görücüye çıktı

Taksim Petek Residence görücüye çıktı

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Taksim Petek Residence