Taksim Petek Residence kişiye özel ödeme seçenekleri sunuyor

Dap Yapı tarafından hayata geçirilen, konut, ofis ve ticari ünitelerden meydana gelen Taksim Petek Residence kişiye özel ödeme seçenekleri sunuyor

Taksim Petek Residence kişiye özel ödeme seçenekleri sunuyor

Dap Yapı tarafından hayata geçirilen, konut, ofis ve ticari ünitelerden meydana gelen Taksim Petek Residence kişiye özel ödeme seçenekleri sunuyor. Kişiye özel ödeme planları sunulan projede ödeme şartları alıcının tercihleri doğrultusunda belirlenerek Dap Yapı finansmanı ile ayrıcalık sunuyor. 

Bal peteği motifli mimarisi ile fark yaratan Dap Yapı'nin konsept projelerinin son halkası olan Taksim DAP Petek Residence'da rezidansların tamamı balkonlı olarak tasarlanıyor. Üst katlarda bulunan dairelerde teras alanları da yer alıyor. 132 bağımsız bölümden meydana gelen ve akıllı bina sistemi teknolojisi ile inşa edilen Taksim Petek Residence projesinde, 112 rezidans, 15 ofis ve 5 mağaza, metrekaresi 12 bin ABD Doları'ndan alıcı buluyor. 

Taksim Petek Residence kişiye özel ödeme seçenekleri sunuyor

İlhamını baldan alan proje

İlhamını, baldan alan ve dış cephesi bal peteği olarak tasarlanan Taksim Petek Residence, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerine sahip rezidans dairelerin yanı sıra, ofis ve dükkanlardan da oluşuyor. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu projede, Suit, Grand Suit ve King Suit olarak tasarlanan dairelerin büyüklükleri 103 metrekare ile 239 metrekare arasında değişiyor. Taksim Petek Residence projesinde ofisler ise 92 metrekare ila 142 metrekare arasında değişen büyüklüklerde, ticari üniteler ise 183 metrekareden başlayan büyüklüklerde tasarlanıyor. 

Taksim Meydanı'na yürüme mesafesinde bulunan projede yer alan ofis ve suit sahipleri için kişiye özel lüks rezidans hizmetleri sunuluyor. Residence’ta yer alan ofis ve suit sahipleri için kişiye özel lüks rezidans hizmetleri sunuluyor. Fitness, kapalı yüzme havuzu, sauna ve jakuzi alanlarının bulunduğu projede ofis katlarına özel asistan hizmeti ve lüks toplantı odaları yer alıyor.

Taksim Petek Residence nerede? 

Taksim Petek Residence projesi, Taksim Meydanı’na, metroya ve otobüs duraklarına yürüme mesafesinde konumlanıyor. Ev ve işyerine en kısa sürede ulaşılabilecek lokasyonda bulunan proje, her türlü ekipmana sahip toplantı odası, ayrıcalıklı yönetim odası, danışma, sekretarya bölümleri ve consierge gibi üstün nitelikli hizmetler ile de ayrıcalıklı bir yaşam fırsatı veriyor.

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Taksim Petek Residence