Taksim Petek Residence'da Ramazan kampanyası

DAP Yapı tarafından Taksim'de hayat bulan ve yaşamın başladığı Taksim Petek Residence Ramazan kampanyası kapsamında yatırımcılara ve ev almak isteyenlere cazip fırsatlar sunuluyor

Taksim Petek Residence'da Ramazan kampanyası

DAP Yapı tarafından Taksim'de hayat bulan ve yaşamın başladığı Taksim Petek Residence Ramazan kampanyası kapsamında yatırımcılara ve ev almak isteyenlere cazip fırsatlar sunuluyor. 

Taksim Petek Residence Ramazan kampanyası kapsamında konut, ofis ve ticari ünitelerden meydana gelen projeden ev almak isteyenler, hemen teslim fırsatı ile 50 ay vade ve sıfır faiz sisteminden yararlanabiliyor. Rezidans, ofis ve ticari ünitelerin yer aldığı, bal peteği mimarisi ile dikkat çeken Taksim Petek Residence projesinde rezidansların tamamı balkonlu olarak tasarlanıyor. Projede üst katlarda bulunan dairelerde teras alanlarına yer verildi. 

50 ay vade ve sıfır faiz avantajı

132 adet bağımsız bölümden meydana gelen ve akıllı bina sistemi teknolojisi ile hayat bulan Taksim Petek Residence'da 112 adet rezidans, 15 adet ofis ve 5 mağaza bulunuyor. 50 ay vade ve 0 faiz avantajının sunulduğu Taksim Petek Residence'da suit, grand suit, king suit olarak tasarlanan daireler, ofisler ve ticari üniteler hemen teslim ediliyor. 

Taksim Petek Residence'da Ramazan kampanyası

İlhamını bal peteğinden alan proje

Dış cephesi bal peteği olarak tasarlanan Taksim Petek Residence, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Dairelerin yanı sıra ofis ve dükkanların da yer aldığı projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Projede 112 rezidans, 15 ofis ve 5 mağaza olmak üzere 132 adet bağımsız bölüm yer alıyor. 

Taksim meydanına yürüme mesafesinde yer alan Taksim Petek Residence projesinde fitness, kapalı yüzme havuzu, sauna ve jakuzi alanları bulunuyor. Projede aynı zamanda ofis katlarına özel asistan hizmeti ve lüks toplantı odaları bulunuyor. 

 

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Taksim Petek Residence