Taksim Petek Residence’ta 50 ay 0 faiz fırsatı!

Dap Yapı imzası taşıyan Taksim Petek Residence’ın ödeme kampanyasına göre, firma bünyesinde 50 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor

Taksim Petek Residence’ta 50 ay 0 faiz fırsatı!

Taksim Petek Residence; İstanbul Avrupa Yakası’nın kültür, sanat, eğlence merkezi haline gelen Taksim bölgesinde Dap Yapı imzasıyla yükseliyor. Projede teslimlerin 2017 yılının son çeyreğinde yapılması hedefleniyor.

Yaklaşık 3 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Taksim Petek Residence’ta 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde 112 adet rezidans daire, 15 adet ofis alanı ve 5 adet dükkanlar bulunuyor.

Taksim Petek Residence projesinde 1+1 dairelerin alanı 105 metrekare ila 137 metrekare arasında; 2+1 dairelerin alanı 110 metrekare ila 160 metrekare arasında; 3+1 dairelerin alanı 300 metrekare ila 338 metrekare arasında değişiyor.

Aynı zamanda Taksim Petek Residence’ta bulunan ofislerin büyüklüğü 90 metrekareden başlayıp, 142 metrekareye kadar çıkıyor. Dükkanların büyüklüğü ise 157 metrekare ila 300 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nın en merkezi lokasyonlarından birinde hayat bulan Taksim Petek Residence için Dap Yapı bünyesinde yapılan ödeme kolaylığına göre, 50 aya kadar vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Taksim Petek Residence projesinin ayrıcalıkları içerisinde; her türlü ekipmana sahip toplantı odası, ayrıcalıklı yönetim odası, danışma hizmeti, sekretarya bölümleri ve consierge hizmetleri bulunuyor.

Taksim merkez, İstiklal Caddesi’ne, Beyoğlu’na, Galata’ya ve Asmalımescid’e yürüme mesafesinde olan Taksim Petek Residence’tan metro ile Mecidiyeköy’e, Şişli’ye, Nişantaşı’na, Levent’e ve Zincirlikuyu’ya kolay ulaşım sağlanabiliyor.

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Taksim Petek Residence