Taksim Petek Rezidans ödeme kampanyaları!

Dap Yapı imzası taşıyan Taksim Petek Rezidans için firma tarafından birçok farklı ödeme kampanyaları hazırlanıyor

Taksim Petek Rezidans ödeme kampanyaları!

İstanbul Avrupa Yakası’nın en eski, en canlı ve en güzel semtlerinden biri olan Taksim’de Dap Yapı imzası ile yükselen Taksim Petek Rezidans’ta satışlar devam ediyor. Yaşamın var olduğu projede teslimler hemen yapılıyor.

Bal peteği mimari yapısı ile bölgede dikkatleri çeken Taksim Petek Rezidans’ta 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daire alternatifleri bulunuyor. Projede dairelerin yanı sıra ofislere ve ticari birimlere de yer veriliyor.

Bal peteğinden ilham alınarak tasarlanan Dap Yapı Taksim Petek Rezidans projesi, akıllı ev sistemi ile kolaylıklar sunuyor. Panoramik İstanbul manzarasına hakim olan proje, geniş camları sayesinde gün ışığımdan maksimum derecede faydalanabiliyor.

Toplam 112 adet rezidans daire, 15 adet ofis ve 5 adet mağazadan meydana gelen Petek Residence Taksim projesinin ayrıcalıkları içerisinde; toplantı odası ve yönetim odası bulunuyor. Ayrıca danışma, sekretarya bölümleri ve concierge hizmetleri sunuluyor.

Taksim Petek Rezidans ödeme kampanyalarına göre, projeden daire satın alındığında firma bünyesinde, 72 aya kadar vade farksız ya da 50 aya kadar vade farksız taksit imkanları sağlanabiliyor. Tamamı peşin ödeme yapılabildiği gibi yüzde 25 peşinat verip, 120 aya kadar banka kredisi de kullanılabiliyor.

Taksim Petek Rezidans, web sitesinde şöyle anlatılıyor;

“Petek Rezidans projesi, Taksim Meydanı’na, metroya ve otobüs duraklarına yürüme mesafesinde konumlanıyor. İstanbul’un neresinde olursanız olun, evinize ya da işyerinize en kısa sürede ve keyifle ulaşabilmenin huzurunu yaşayacaksınız. Her türlü ekipmana sahip toplantı odası, ayrıcalıklı yönetim odası, danışma, sekretarya bölümleri ve concierge gibi üstün nitelikli hizmetler, Taksim Petek Rezidans ayrıcalığıyla her an emrinizde olacak.”

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Taksim Petek Residence