Taksim360 Körfez yatırımcısıyla buluştu

Tarlabaşı360, yeni adı Taksim360 markasıyla ve yeni rezidans bölümleriyle ilk kez Dubai Cityscape’e geldi.

Türkiye’nin kamu-özel sektör ortaklığında gerçekleşen ilk ve en büyük kentsel yenileme projelerinden biri olan Tarlabaşı360, yeni rezidans bölümleri ve yeni adı Taksim360 ile 2017 yılına hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. 

Türkiye lansmanı Ekim ayında
Önümüzdeki senenin en önemli projelerinden biri olarak nitelendirilen yatırımın yeni etabı, Taksim360 markası ile ilk kez Dubai Cityscape’de tanıtıldı. Taksim360’ın Türkiye lansmanı ise ekim ayında yapılacak. 

2017 Çalık Gayrimenkul için büyük önem taşıyor
2017 yılının Taksim360 için çok önemli bir yıl olduğunu vurgulayan Çalık Gayrimenkul Genel Müdür Yardımcısı Gonca Özgül: “Bu sene farklı bir heyecanla fuardaki yerimizi aldık. Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız, projemizin içindeki yeni rezidans bloklarımızı Taksim360 markası ile ilk kez burada tanıtıyoruz. Gördüğümüz ilgiden son derece memnunuz. Ekim ayında ise Türkiye lansmanını gerçekleştirecek ve 2017 yılına hızlı bir giriş yapacağız.” ifadelerini kullandı. 

 

Taksim360 Körfez yatırımcısıyla buluştu

 

Yabancı yatırımcıyı cezbeden faktör: Kira geliri
Açıklamasında özellikle yabancı yatırımcıların Beyoğlu Bölgesi'nin kira potansiyeline dikkat ettiğine ve bu bölgenin İstanbul'un merkezi turizm lokasyonlarından biri olduğuna dikkat çeken Özgül:

"Taksim360 projemizdeki rezidanslar için otel mantığında kiralama yapılacak bir sistem planladık. Bu sayede rezidans yatırımcılarımız stüdyo daireleri günlük 150-200 dolara rahatlıkla kiralayabilecek. Bu da yabancı yatırımcının ilgisini çekiyor” dedi. 

Firma Bilgisi: çalık
Proje Bilgisi: taksim360