Talha Çilek Emlakwebtv’de

Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, İSMOB 2014’ü ve mobilya sektörünü değerlendirdi ve Çilek Mobilya’nın 2014 hedeflerini açıkladı

30 Ocak 2014 / Emlakwebtv

2 Şubat tarihine kadar CNR Expo Center’da devam edecek olan İSMOB- İstanbul Mobilya Fuarı’nda yerini alan Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, İSMOB'un mobilya sektörünün en önemli fuarı olduğunu ve her yıl çıtayı yükselttiğini söyledi.

İSMOB’a dünyadan da ilginin oldukça fazla olduğunu belirten Talha Çilek, Emlakwebtv’ye Çilek Mobilya’nın fuarda bu yıl sergilediği serileri de anlattı. Çilek olarak bebek, çocuk ve genç odalarına odaklanmayı tercih ettiklerini belirten Çilek, “Çocukların hayal güçlerini geliştiren aynı zamanda fonksiyonel olan temalı ürünler yapıyoruz.  Sadece tematik değil fonksiyona ve çocuk sağlığına da önem veriyoruz. Yarışçı, korsan, prenses, safari serileri gibi hep bir tema etrafında serilerimiz var.  Bunlar çocukların zevk trendleri takip edilerek kendi Türkiyeli tasarım ekibimiz tarafından tasarlanıyor” dedi.

2014 yılında 25’i yurt içi 25’i yurt dışı olmak üzere 50 adet mağaza açmayı hedeflediklerini belirten Çilek, fuarda bu sene yeni pazarlar ve olmadıkları hedef pazarları bulmayı umduklarını ifade etti.