Tamer Özyurt Nlogo'yu anlatıyor

Özyurtlar İnşaat'ın, İstanbul Esenyurt’ta hayata geçirdiği Nlogo İstanbul projesini Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt anlattı

5 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Özyurtlar İnşaat, İstanbul Esenyurt’ta yeni bir projeyi daha hayata geçiriyor. bugüne kadar 8 bine yakın konut üreten Özyurtlar İnşaat’ın ambleminden yola çıkarak tasarladığı Nlogo İstanbul adını taşıyan yeni projesi 7 blokta 2 bin 519 daire ve 59 dükkandan oluşuyor. Nlogo İstanbul’da 1+0’dan 3+1’e farklı tip ve büyüklüklerde daireler bulunuyor. Projede yer alan 1+0 dairelerin fiyatı 79 bin liradan başlıyor.

Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, Nlogo İstanbul’un yaşamak için de, oturmak için de en doğru seçim olduğunu söyledi. Tamer Özyurt, “Nlogo İstanbul konumu ve geniş sosyal imkânlarıyla ev sahiplerine keyifli ve eğlenceli bir yaşamın kapılarını aralarken diğer Özyurtlar projelerinde olduğu gibi yüksek prim garantisi de vaat ediyor. Satışa her zamanki gibi dip fiyatlardan çıkıyoruz. Bu sayede bugün Nlogo İstanbul’dan ev alanlar proje bittiğinde yüzde 50 ila yüzde 80 arasında kâr edecek” dedi.

Bu yıl içinde N markalı projelerin teslimlerini gerçekleştireceklerini belirten Özyurt, “Toplamda 2 bin konut  olmak üzere 4 proje teslim edeceğiz. Bu ay içinde 550 bağımsız bölümü NResidence’ı teslim edeceğiz. Sekizinci ay itibariyle NMerkez, dokuzuncu ay itibariyle NŞehir birinci etap, on-onikinci ay arasında NCity projemizi teslim edeceğiz” şeklinde konuştu.