Tamer Özyurt'tan yeni proje müjdesi

Şirket personeli ile iftar yemeğinde bir araya gelen Özyurtlar Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt yeni projelerin geleceği müjdesini verdi

Tamer Özyurt'tan yeni proje müjdesi

27 Haziran 2016 tarihinde Bahçeşehir Sayfiye Restaurant'ta düzenlenen iftar yemeğinde şirket personeli ile bir araya gelen Özyurtlar Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt yaptığı konuşmasında ''Bugüne kadar başarıyla tamamladığımız çalışmalarımıza mola vermeden yeni projelerle devam edeceğiz'' dedi. 

Tamer Özyurt: Çok daha büyük projelere birlikte imza atacağız

Özyurtlar Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, ev sahipliğini üstlendiği iftar yemeğinde yaptığı konuşmasında Ramazan Ayı'nın bereket ayı olduğunu belirtti. İftar davetine katılanlara teşekkür eden Özyurt, ''Bugüne kadar başarıyla tamamladığımız tüm projelerde şirket çalışanları olarak emeğiniz çok büyük. Bu başarılı çalışmalarımıza mola vermeden, yeni ve çok daha büyük projelere hepbirlikte imza atacağız” dedi. 

Yeni projeler gelecek

Yeni projelerin müjdesini ilk kez kendi personeline açıklayan Özyurt, kampanyaları eşdeğer zamanda ilerleyen Ncadde Ottoman ve Nlogo’nun büyük ses getirdiğini ifade etti. Şirket içi başarının birlik ve beraberlikten geldiğini ifade eden Özyurt, gelecekteki başarılarının kaynağında güç birliğinin etken olacağını sözlerine ekledi.  Özyurtlar İnşaat'ın Esenyurt'ta hayata geçirdiği NLogo projesinin satış ofisi bayramın 2. ve 3. günü saat 10.30 ve 18.30 saatleri arasında açık olacak. 

 

 

Firma Bilgisi: Özyurtlar Inşaat