Tarabya Juma Plus daire fiyatları!

2017 yılı içerisinde teslimleri başlayacak olan Tarabya Juma Plus daire fiyatları 1.4 milyon dolardan başlangıç gösteriyor

Tarabya Juma Plus daire fiyatları!

Juma Plus, İstanbul Avrupa Yakası’nın köklü ilçesi Sarıyer’e bağlı Tarabya’da Juma tarafından inşa ediliyor. DB Mimarlık’tan Mimar Bünyamin Derman tarafından tasarlanan proje, boğaza nazır bir yaşam alanı sunuyor.

8 adet bahçe dubleksi ve 8 adet çatı dubleksi daireden meydana gelen Juma Plus Tarabya, butik yaşam konseptiyle dikkat çekiyor. Az katlı 4 bloktan meydana gelen proje, 3 bin 400 metrekarelik arsa alanı üzerine kuruluyor.

Akıllı ev teknolojisiyle donatılan Tarabya Juma Plus projesinin ayrıcalıkları arasında; 24 saat güvenlik hizmeti, kamera sistemi, kapalı garajdan eve asansörle direkt bağlantı, açık yüzme havuzu ve fitness center bulunuyor.

Tarabya Juma Plus daire fiyatları minimum 1.4 milyon dolardan başlıyor, maksimum 2 milyon dolara kadar yükseliyor. Projeden tamamı peşin ödeme ile ya da vadeli ödeme ile daire satın alınabiliyor.

İç mekan tasarımı Autoban tarafından yapılan Juma Plus Tarabya Evleri’nde dairelerin büyüklüğü 225 metrekare, 240 metrekare, 356 metrekare ve 315 metrekare olarak belirleniyor.

Tarabya Juma Plus projesinin yakın çevresinde; Tarabya Koyu, Tarabya Korusu, Cumhurbaşkanlığı Köşkü, Metin Oktay Spor Kompleksi, Tarabya Hakim Evi, Hacı Osman Korusu ve Hacı Osman Metro Durağı bulunuyor.

Firma Bilgisi: Juma
Proje Bilgisi: Juma Plus