Tarlabaşı 360’da ön talep dönemi başladı

Çalık Gayrimenkul tarafından gerçekleştirilen ve Türkiye’nin ilk kentsel yenileme projesi, Tarlabaşı 360’da Kasım ayında yapılacak genel lansman öncesinde ofis ve rezidans bölümleri için ön talep dönemi başladı.

Tarlabaşı 360’da ön talep dönemi başladı

31.10.2013 / Posta Gazetesi

Çalık Gayrimenkul tarafından gerçekleştirilen ve Türkiye’nin ilk kentsel yenileme projesi, Tarlabaşı 360’da Kasım ayında yapılacak genel lansman öncesinde ofis ve rezidans bölümleri için ön talep dönemi başladı. Toplam 20 bin metrekarelik alan üzerinde yaklaşık 150 bin metrekare inşaat alanına sahip olan proje, Tarlabaşı Bulvarı’na 220 metrelik cephesiyle dikkat çekiyor.

“Yaşayan sokak”

Beyoğlu Belediyesi'nin önderliğinde hazırlanan ve Türkiye'de kamu ve özel sektör ortaklığıyla yapılan ilk yenileme projesi olma özelliği taşıyan Tarlabaşı 360’da, 9 ada arasındaki sokak ve caddeler, sanat galerileri, mağazalar ve yemek mekanları yer alıyor.

Taksim meydanına 350 metre uzaklıkta ve İstiklal Caddesi paralelinde yer alan Tarlabaşı 360 projesi, geçtiğimiz günlerde sonuçlanan ve Avrupa’nın en prestijli gayrimenkul ödüllerinden biri olarak kabul edilen “European Property Awards”ta “Kentsel Yenileme” kategorisinde birincilik ödülü almıştı.

Proje Bilgisi: Tarlabaşı 360