Taş ve beton duvar kağıdı ile buluştu

Rasch, 2014 koleksiyonu Factory’i Türkiye’de HannaHome üzerinden satışa çıkarttı. Koleksiyondaki kağıtlar evinize loft havası katacak

6 Ağustos 2012 / emlakwebtv

Rasch duvar kağıtları, endüstriyel yapıların cazibesinden ilham alarak tasarladığı yeni koleksiyonu “Factory” ile beton, taş, kum, metal ve ahşabın dokusunu mekanlara taşıyor. Türkiye’de HannaHome tarafından satışı yapılan markanın, 2014 koleksiyonu Factory’de hakim olan doğal dokular ve beton desenleri, yaşam alanlarınıza loft tarzını getirecek.
Malzemeleri mümkün mertebe en doğal hali ile kullanan mimari akım Brütalizm’in etkilerini taşıyan bu özel koleksiyon; yaşam alanlarına dokunulmamış, müdahale edilmemiş doğal bir estetik katıyor.
Renk paletinden gri, siyah, kahve, füme ve krem tonlarının ağırlıkta olduğu koleksiyonda; tuğla ve kum desenli duvar kağıtlarında 3 boyut etkisi öne çıkarken, vidalı metal plakaları yansıtan tasarımlar gri ve bronz metalik efektlerle sonlandırılmış. Çatlak bir duvarı yansıtan beton dijital baskı paneli ise gerçeğine çok yakın dizayn edilmiş.