Taş Yapı’dan bir ilk

Taş Yapı, Bağdat Caddesi’nin merkezinde hayata geçirdiği Four Winds Residence’da Osman Müftüoğlu “Stay Well” konsepti ile Türkiye’de bir ilke imza atıyor.

Taş Yapı’dan bir ilk

Taş Yapı, Bağdat Caddesi’nin merkezinde hayata geçirdiği Four Winds Residence’da Osman Müftüoğlu “Stay Well” konsepti ile Türkiye’de bir ilke imza atıyor. “Kaliteli ve sağlıklı bir yaşam, her şeyden önce yaşadığınız yerden başlar” sözleriyle mekân ile sağlıklı yaşam olgusunu buluşturan Prof. Dr. Osman Müftüoğlu ve ekibi, projeyi “kaliteli yaşam” felsefesine göre tasarlanmış yenilikçi uygulamalarla zenginleştirerek Four Winds Residence’a özel “Stay Well” konseptini hayata geçirdi.  Stay Well konsepti ile Osman Müftüoğlu ve ekibi ilk kez bir residence projesinde kişiye özel sağlık hizmetlerinden, kişiye özel fitness eğitmenliğine kadar birçok hizmeti residence sakinlerine özel sunuyor. 

44 dönüm arazi üzerinde 4 bloktan oluşan Four Winds Residence’da 4+1, 3+1 ve 2+1 daire tipleri yer alıyor. Daire büyüklüklerinin 350 m2 ile 117 metrekare arasında değiştiği projede Osman Müftüoğlu ve Stay Well konsepti ile sunulan özel hizmetler ise şöyle; Aktif hayat için kişiye özel Fitness danışmanlığı / Pilates / Yoga danışmanlığı, kişiye özel diyetisyen hizmetleri, İntermed işbirliği ile laboratuvar hizmetleri, hemşire hizmetleri, Wellness Concierge / Wellness seminerleri, Medikal spa Güzellik ve estetisyen desteği, evde bakım ve doktor randevuları hizmeti / ev doktoru organizasyonu ve sağlıklı mutfak okulu ve sağlıklı yemek kursları / Nutrition Clinic. 

Firma Bilgisi: Taş Yapı