Tasarım ve fonksiyonellik Monolith’te birleşti

Geberit, minimalist çizgisi ile modern banyolar yaratarak, her tarza uygun akıllı çözümleriyle yaşam kalitesini yükseltiyor

Tasarım ve fonksiyonellik Monolith’te birleşti

28 Şubat 2013 / emlakwebtv
Sıhhi tesisat firması Geberit, en son geliştirdiği inovatif ürünü “Monolith” ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. Banyolarda ağır tadilat işlemi yürütmeksizin kolaylıkla monte edilebilen rezervuar ve lavabo sistemi “Monolith”, fonksiyonel kullanımı ve şık dizaynı ile kullanıcıların dikkatini çekiyor.
Şık bir tasarım için karmaşık ve pahalı montajlara ihtiyaç olmadığını vurgulayan Monolith modülleri, gerekli tüm teknolojiyi, montajı kolay ve yaratıcılık için pek çok kapsamı birlikte sunan uygulanabilir bir tasarım konseptinin arkasında gizliyor. Rezervuarı cam kapağın arkasına entegre edilmiş bu estetik tasarım, kapsamlı bir tadilata gerek kalmadan kompakt bir ürün olarak yerden tasarruf sağlayarak banyolardaki yerini alıyor. Geberit’in yeni ürünü Monolith’in montajı yapılırken binada yapısal bir değişime gerek duyulmuyor. Bu, hem yeni inşaatlarda hem de renovasyonlarda kullanıcısına büyük bir avantaj sağlıyor.

Geberit Monolith’te fonksiyonellik ve tasarım bir arada
Geberit Monolith lavabo modülü, fonksiyonellik ile güçlü tasarım dilini birleştiriyor. Geberit lavabo modülü; yüksek kaliteli, az bakım gerektiren cam ve alüminyum malzemeden üretiliyor. Geberit sıhhi tesisat teknolojisine ve mevcut bağlantılara kolaylıkla adapte ediliyor. Banyoda ihtiyaç duyulacak eşyalar için modülün üzerine ekstra çekmeceler dahil edilebiliyor. Depolama alanı olarak kullanabilecek çekmeceler, banyoların dekorasyonuna uyumlu şık alternatifler yaratıyor. Ayrıca isteğe bağlı olarak havlu askısı da eklenebiliyor.

Renk alternatifleri
Banyolarda yenilik arayanlar için IF tasarım ödüllü Monolith, sunduğu siyah, beyaz ve toprak rengi alternatifleriyle göz doldurarak stil sahiplerine hitap ediyor.