Tasarımın merkezi İtalya’da Graniser

Seramik ve granit markası Graniser, katıldığı Cersaie Fuarı’nda ürünleri ve tasarımlarıyla dikkat çekti

Tasarımın merkezi İtalya’da Graniser

8 Ekim 2012 / emlakwebtv
Avrupa’nın en büyük mutfak, banyo ve seramik fuarı olan Cersaie, toplam 176 bin metrekarelik alanda yaklaşık 750 firmanın katılımı ile geçtiğimiz günlerde İtalya’nın Bologna kentinde gerçekleşti. Seramik ve granit sektörü markalarından Graniser, fuarda geniş ürün yelpazesi ve tasarımları ile dikkatleri üzerine çekti.
Cersaie Fuarı’nın Graniser Seramik için çok stratejik bir kapı olduğunu vurgulayan Genel Müdür Yardımcısı Baybars Genç;  Avrupa’da yaşanan ekonomik daralma nedeniyle bu sene ziyaretçi sayısının %20 daha düşük olmasına rağmen fuarın kendileri açısından çok verimli geçtiğini belirtti. 
Baybars “Graniser Seramik olarak ürün çeşitliliğimizle, kalitemizle İtalyan ve İspanyol üreticilerle rekabet edebiliyoruz. İtalyan ve İspanyol firmalarının son ekonomik krizle düşen üretimleri sebebiyle karşılayamadığı talebi, Türk firmaları olarak karşılayacak kaliteye ve tasarım çeşitliliğine sahibiz. Eğer devlet sektörümüzü daha fazla desteklerse pazarın bu boşluğundan yararlanabilir ve sektörün çıtasını daha da yükseltebiliriz.“ dedi.
 

Firma Bilgisi: Graniser