Taşdelen Alemdağ Konut Projeleri!

Çekmeköy'e bağlı Taşdelen ve Alemdağ konut projeleri özellikleriyle yatırımcıların ilgi odağı olmaya devam ediyor

Taşdelen Alemdağ Konut Projeleri!

Taşdelen Alemdağ konut projeleri yatırımcılarına kazandırıyor. İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Taşdelen Alemdağ konut projelerini Emlakwebtv.com ekibi mercek altına aldı.

Taşdelen Alemdağ konut projeleri hakkında detayları paylaşmadan önce bölgenin konumu ile ilgili bilgileri paylaşalım.

Çekmeköy'e bağlı olan Taşdelen Boğaz ve Fatih Sultan Mehmet köprülerine 20 dakika, Üsküdar ve Kadıköy'e 23 dakika, şehir merkezine 30 dakika uzaklıkta yer almakta olup, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Mecidiyeköy ve Topkapı'ya direkt toplu ulaşım mevcuttur.

Alemdağ ise Çekmeköy'de yer alan 17 mahalleden biridir. Alemdağ, doğusunda askerî bölge ve Çatalmeşe; güneyinde Taşdelen ve Ekşioğlu mahalleleri; kuzeyinde ise Reşadiye köyü ile komşudur.

Taşdelen Alemdağ Konut Projeleri!
1.Çizmeci Konsept

Taşdelen Alemdağ Konut Projeleri!


Hemen teslim edilen Çizmeci Konsept projesi Çizmeci Grup tarafından hayata gçeiriliyor. 200 adet dairenin yer aldığı Çizmeci Konsept projesinde 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer veriliyor. Çizmeci Konsept 14 bin metrekare arsa alanı üzerinde 3 etap şeklinde tasarlanıyor. Çizmeci Konsept satılık daireler 100 metrekare ile 130 metrekare büyüklükte olup, 305 biğn TL2den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Çizmeci Konsept projesinde açık ve kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark, güvenlik, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzları, spor alanları bulunuyor. Ankastre beyaz eşya setleriyle teslim edilen Çizmeci Konsept merkezi ısıtma sistemi ve ısı pay ölçeri konut sahiplerine sunuyor. 

2.İvory Taşdelen

Taşdelen Alemdağ Konut Projeleri!


Ofton İnşaat projesi olan İvory Taşdelen 10 bin metrekare arsa alanı üzerinde 191 adet daireden meydana geliyor. İvory Taşdelen'de 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor. İvory Taşdelen daire büyüklükleri 66 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiyor. Hemen teslim edilen İvory Taşdelen Evleri'nde 30 ticari üniteye de yer veriliyor. 

İvory Taşdelen özellikleri arasında spor alanları, güvenlik, açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, hamam, SPA, AVM, kafe, çocuk oyun alanları ve çocuk yüzme havuzları yer alıyor. İvory Taşdelen konut sahiplerine depo, kiler, merkezi ısıtma sistemi, ısı pay ölçer, jeneratör gibi hizmetleri de sunuyor.

3.Onur Çiftlik Evleri

Taşdelen Alemdağ Konut Projeleri!


4 dönümlük alana kurulan Onur Çiftlik Evleri 8 katlı 2 bloktan oluşuyor. Onur Yapı projesi olan Onur Çiftlik Evleri hemen teslim ediliyor. Onur Çiftlik evleri'nde daire büyüklükleri 160 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiyor. Onur Çiftlik Evleri çelik kapı, daire içi mobilya kapı, su deposu, hidrafor, laminat parke, saten boya, seramik kaplama zeminlerle teslim ediliyor.