Tatil Kafası uygulaması Facebook‘ta

SETUR, “Tatil kafası” uygulaması ile Facebook kullanıcılarına hayal ettikleri tatili tasarladıktan sonra profil fotoğrafı olarak kullanma imkânı sunuyor

Tatil Kafası uygulaması Facebook‘ta

8 Şubat 2013 / emlakwebtv
SETUR’un 4 Şubat 2013  tarihinde Facebook/Setur sayfasında “Hepimiz tatil kafasındayız peki sen?”  sloganıyla başlayan  “Tatil Kafası” uygulaması ile oluşturduğunuz eğlenceli tatil kafasının resmini  Facebook profilinizde kapak fotoğrafı olarak kullanabilirsiniz.

SETUR, başlattığı “Tatil Kafası” uygulaması ile Facebook takipçilerine yaz, kış, yurt dışı, safari ve daha birçok tatil konsepti sunuyor ve hayal ettikleri tatili tasarladıktan sonra Facebook kapak fotoğrafı olarak kullanma imkânı sunuyor.  Üstelik tasarımlara kendi yüzünü yerleştirebilen kullanıcılar iyiden iyiye tatil havasına kapılıyor. Tatil kafanızı tasarlamak için tek yapmanız gereken http://bit.ly/tatilkafasi adresinden SETUR’un Facebook sayfasındaki uygulamayı ziyaret etmek.

Uygulama twitter yarışması ile  Twitter’da da tatil kafası yaşatacak. Setur/Twitter adresinden duyurulacak yarışma 04 Şubat-08 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek ve  #tatilkafasi etiketiyle en güzel Tweet’i atan takipçiler sürpriz hediyeler kazanacak.