Tatilde nereye gitsem derdine son

Rings İstanbul’da ev sahibi olanlar aktif ve pasif birçok etkinliğe imkân veren sosyal tesisleri sayesinde 365 gün tatildeymiş gibi yaşıyor

Tatilde nereye gitsem derdine son

22 Ocak 2013 / emlakwebtv
Selin Yapı tarafından inşa edilen, müstakil yaşam konforu sunan daireleri ile Anadolu yakasının en iddialı projesi Rings İstanbul tatil köylerini kıskandıran sosyal tesisleriyle tatilde nereye gitsem derdine son veriyor.

40 bin metrekare büyüklüğündeki kapsamlı sosyal tesislerde Fitness, SPA, açık ve kapalı havuzlar, futbol, basketbol, voleybol, tenis gibi aktif ve pasif birçok spor imkanı bulunuyor.

3 kilometrekarelik yürüyüş ve bisiklet parkuru, meyve bahçeleri ve korusu ile ev sahiplerinin sağlığını korumayı da amaçlayan  Rings İstanbul, çocuklu ailelere “güvenli”, doğal hayatı yaşarken şehrin imkanlarından da kopmak istemeyenlere  de “yemyeşil” ve “zengin bir sosyal yaşam" vaat ediyor.

KDV artışından etkilenmedi
Anadolu yakasının son iki ormanından biri olan Aydos eteklerine inşa edilen Rings İstanbul’da 1+1’den 5+2 dublekse kadar farklı tip ve metrekarelerde daireler mevcut. 238 bin metrekarelik alana sahip projede toplamda bin beş yüz konut, Rings Alışveriş Merkezi’nin yanı sıra Bilfen Anaokulu ve İlköğretim Okulu’nun da yer aldığı alıyor.

Yeni yılda da birbirinden cazip ödeme avantajlarının sunulduğu proje KDV artışından da etkilenmedi. Proje de ‘Evinizi şimdi alın, ödemeye taşındıktan sonra başlayın’ kampanyası kapsamında, ev sahibi olanlar evlerini şimdi alıp, kredi taksit ödemelerine taşındıktan sonra başlarken, sunulan diğer ödeme seçeneği ile ise, yüzde 40 peşin verilerek, kalan tutar vade farksız olarak 36 ayda ödenebiliyor. Projenin ilk etabının teslimi ise Mayıs 2013’de. Rings İstanbul hakkında detaylı bilgi için adres: www.ringsistanbul.com