Tau Yapı'dan iki yeni proje

İstanbul Anadolu yakasında geliştirdiği projelerle dikkat çeken Tau Yapı, iki yeni projesinden Uzunal Tau Yonca'yı 2016, Uzunal Tau Tezer'i ise 2017 yılı içerisinde teslim etmeye hazırlanıyor

Tau Yapı'dan iki yeni proje

İstanbul'un ruhuna ve değerli dokusuna uygun kalıcı eserler üretmeyi hedefleyen Tau Yapı, iki yeni projesiyle yatırımlarını sürdürüyor. Uzunal Tau Yapı ve Uzunal Tau Tezer projelerinde 2+1'den 5+1'e kadar değişen farklı daire seçenekleri sunuluyor. 

Uzunal Tau Yonca projesi
Tau Yapı
'nın 2016 yılında teslim etmeye hazırlandığı ilk projesi Uzunal Tau Yonca Göztepe Parkı'nı komşu bir lokasyonda yükseliyor. Kesintisiz deniz ve Göztepe Parkı manzarasına sahip olan proje sakinleri, sahil yolu ile Bağdat Caddesi arasında lüks bir yaşam seçeneğine kavuşacak. 9 katlı olarak inşa edilen ve genişlikleri 157 ila 175 metrekare arasında değişen geniş alanlı 3+1 daireler içeren proje, ön ve arka kısımlarında yol cephesi içeriyor.

Tau Yapı'dan iki yeni proje

Tau Yapı'dan iki yeni proje

Uzunal Tau Tezer projesi
Tau Yapı'nın ikinci projesi Uzunal Tau Tezer ise Mayıs 2017 tarihinde teslim edilecek. Erenköy'de yükselen Uzunal Tau Tezer, Kadıköy bölgesindeki küçük daire anlayışının tersine geniş 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor. Projede geniş bahçe alanları ve rahat bir otopark seçeneğinin yanı sıra, 120 - 500 metrekare arasında değişen ticari alanlar da bulunuyor. 

5 yıl garanti sistemi
Projelerini vaat ettiği süreden önce tamamlayan ve bu özelliğiyle sektörün güven duyulan isimlerinden biri haline gelen Tau Yapı, tüm projelerinde ev sahiplerine 5 yıllık bir garanti sunuyor. firma, dairelerin içinde yer alan seramiklerden parkelere, tesisat, boya ve pencerelerekarşı hızlı ve etkili çözümler sunmayı sürdürme sözü veriyor. 

Firma Bilgisi: Tau Yapı
Proje Bilgisi: Tau Yonca