Taurus AVM ilk gün beklentisini ikiye katladı

Kapılarını 29 Ekim’de ziyaretçilerine açan Taurus AVM’de yetkililer, ilk gün 25 bin müşteri beklerken, beklentinin 2 katı müşteri geldi

Taurus AVM ilk gün beklentisini ikiye katladı

31 Ekim 2013 / emlakwebtv
Taurus Investment Holdings ve Ensari Ailesi’nin proje yatırımını gerçekleştirdiği, kiralama ve yönetimini Avm Mfi Partners’ın üstlendiği Taurus Ankara AVM, Cumhuriyet Bayramında Ankaralılar’a çifte bayram yaşattığı gibi, ev sahibi olduğu firmalara da çifte bayram yaptırdı. Konya yolundaki yapım çalışması nedeniyle aksayan trafiğe aldırmadan açılışa gelmek için yollarda adeta akın akın yürüyen insan görüntülerine tanıklık ettiren Taurus AVM, gün boyu doldu, taştı.

Kaptan: “Beklentimizin tam 2 katı müşteri geldi”
Taurus AVM Müdürü Meriç Kaptan, yönetimin ilk gün 25 bin civarında müşteri beklediğini ifade ederek, şunları söyledi: “Taurus AVM ilk günden hak ettiği değeri buldu ve rekor bir katılıma şahit oldu. Beklentimizin tam 2 katı müşteri geldi. Sayım çalışmalarında 50 bin kişiyi misafir ettiğimiz ortaya çıktı. Tüm Ankaralılar’a gösterdikleri ilgi nedeniyle teşekkür ediyoruz. Açılış günü başlayan ve bir hafta devam edecek Angry Birds, oyuncak bando, led ritim grubu, illüzyon showları gibi etkinlikler ve dijital oyun teknolojileri ile büyük beğeni toplaması bizleri oldukça mutlu etti. ”

Meriç Kaptan, doluluk oranı yüzde 95’e ulaşan Taurus AVM’de, firmaların da büyük çabası ile açılış günü mağazaların yüzde 75’inin faaliyete geçmesini ise ayrı bir başarı olarak değerlendirdi.