Taurus AVM İstanbul'da ev sahibi yapıyor

Taurus AVM’nin Taura Card sahiplerine özel olarak düzenlediği çekilişle ev sahibi olma kampanyası 10 Nisan’da sona eriyor

Taurus AVM İstanbul'da ev sahibi yapıyor

2 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Yenilikçi fikirleri, farklı etkinlik ve kampanyalarıyla fark yaratan Taurus AVM ile İstanbullu olmaya sayılı günler kaldı. 10 Ocak’ta başlayan Taura Card sahibi tüm ziyaretçilerin her 100 TL’lik alışveriş ile bir çekiliş hakkı kazanarak katılabileceği ev kampanyası 10 Nisan’da sona eriyor. Ergonomik yapısıyla konforlu alışveriş ortamı oluşturmanın yanı sıra dijital oyun seçenekleri ile büyük küçük herkese hitap eden Taurus AVM, benzerleri arasından kısa zamanda sıyrılmayı başardı. Klasikleşen otomobil kampanyalarının yerine yenilik getirmek isteyen Taurus AVM, vereceği ilk büyük hediyeyi ziyaretçilerinin önceliklerini araştırarak belirledi.

Ziyaretçilerinin kampanyadan beklentisini hazırlanan bir anketle belirleyen Taurus AVM, sonuçlar doğrultusunda “Son model araba veremiyoruz ama İstanbul’da ev veriyoruz” sloganı ile bir kampanya başlattı. Taurus AVM şanslı bir kişiyi İstanbul Avcılar’ da ev sahibi yapacak.

10 Nisan’da sona eriyor
10 Ocak’ta başlayan ve 10 Nisan’da sona erecek ev kampanyasının yoğun ilgi gördüğünü belirten Taurus AVM Müdürü Meriç Kaptan, “Zengin marka karmamız ve birbirinden renkli etkinliklerimizle alışveriş merkezinden öte bir yaşam merkezi haline geldik. ‘Herkesin AVM’si olarak 2014 hediyemizi ziyaretçilerimizin belirlemesini istedik. Farklı yaş gruplarından katılımcılarla düzenlediğimiz anket sonuçlarında Ankaralılar’ın hediye tercihi İstanbul’da ev sahibi olmaktı. Bunun üzerine Taura Card sahiplerinin yaptığı her 100 TL’lik alışverişle bir çekiliş hakkı kazandığı bir ev kampanyası başlatarak Taurus AVM ziyaretçilerinin isteklerini yerine getirmiş olduk” dedi. Kaptan, yapılacak çekiliş sonucu bir kişinin İstanbul Avcılar’ da bulunan Bizim Evler1 Sitesi’nin 8′inci katında doğayla iç içe eşsiz manzaraya sahip bir ev kazanacağını anımsatarak, şunları söyledi:

“Çekiliş hakkı kazanan herkesin aklına “Acaba İstanbul’daki ev bize ne kadara mal olacak? Vergiler ne kadar tutar?” gibi sorular gelebilir. Ancak katılımcılar merak etmesin, ev kazanmış olmak talihlimize ayrı bir külfet getirmeyecek. Evin tüm masraflarını da biz ödeyeceğiz. Şanslı kişiye sadece evini bizden teslim almak kalacak."