Taurus AVM sayesinde İstanbullu oldular

Taurus AVM’ nin “Araba veremiyoruz ama İstanbul’ da ev veriyoruz" sloganıyla başlattığı ev kampanyası sona erdi. Kazananlar Ankara 11. Noter ve Milli Piyango İdaresi huzurunda gerçekleştirilen çekilişle belirlendi

Taurus AVM sayesinde İstanbullu oldular

16 Nisan 2014 / emlakwebtv
Farklı fikirleriyle rakipleri arasından kısa sürede sıyrılan Taurus AVM’ nin klasikleşen yeni yıl otomobil kampanyalarının aksine “Araba veremiyoruz ama İstanbul’ da ev veriyoruz" sloganıyla başlattığı ev kampanyası sona erdi.

10 Ocak’ta başlayan, Taura Card sahibi herkesin 100 TL'lik alışveriş ile 1 çekiliş hakkı kazandığı kampanya yalnızca Ankara’dan değil, Türkiye’nin dört yanından yoğun ilgi gördü.

Kazananın, Ankara 11. Noter ve Milli Piyango İdaresi huzurunda gerçekleştirilen çekilişte, şanslı numaraları oluşturan rakamların her birini, gönüllü olan ziyaretçiler çekerek belirledi. İstanbul’da ev sahibi olan asil talihli çekilişe Gölbaşı'ndan katılan 35262 numaralı kupon sahibi 35 yaşındaki devlet memuru Bülent Çetin oldu. Yedek talihli ise çekilişe Dikmen’den katılan 43674 numaralı kupon sahibi 23 yaşındaki Kübra Erol olarak belirlendi.

90 gün süren kampanya süresince çekilişe yoğun ilgi gösteren ziyaretçiler kadar kendilerinin de heyecanlı olduğunu söyleyen Taurus AVM Müdürü Meriç Kaptan, “Ankara’da faaliyet gösteren bir AVM olmamıza rağmen ev kampanyamıza 60 ilden katılım oldu. Yurdun dört yanından kampanyaya ziyaretçilerin katılması "herkesin AVM"si olarak herkese hitap etme amacımıza ulaştığımızı gösterdi. Katılımcılar için keyifli bir ortam hazırlamak amacıyla kampanyayla uyumlu olacağını düşünerek çekilişi İstanbul şarkıları eşliğinde yaptık” diye konuştu.

Kaptan, “Kazanan asil talihli 35 yaşındaki devlet memuru Bülent Çetin'i şimdiden tebrik ediyorum. Taurus AVM olarak ziyaretçilerimizin istekleri doğrultusunda düzenlediğimiz kampanyada, talihlinin İstanbul’da doğayla iç içe bir yaşam sürdürmesine katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.