Taurus, ünlü astrologları misafir ediyor

Türkiye’nin önde gelen astrologları Hande Kazanova ve Filiz Özkol, kişiye özel yorumlarını Taurus AVM’nin müşterileriyle paylaşıyor

Taurus, ünlü astrologları misafir ediyor

04 Kasım 2013 / emlakwebtv
Türkiye’nin önde gelen astrologları Hande Kazanova ve Filiz Özkol, Taurus AVM ziyaretçilerinin yıldız haritalarını çıkarıyor, astroloji yorumlarını kendileriyle paylaşıyor.

Taurus AVM, bu kez astroloji meraklılarına yeni bir etkinlik planladı
Açıldığı günden beri yaptığı etkinliklerle ilgi odağı olan Taurus AVM, bu kez astroloji meraklılarına yeni bir etkinlik planladı.

Türkiye’nin önde gelen astrologları Hande Kazanova ve Filiz Özkol’u Ankara’ya getiren Taurus AVM’de Başkentlilerle buluşan ünlü astrologlar, 8 Kasım Cuma gününe kadar merak edilenlere yanıt verecek.
Kazanova ve Özkol, aynı gün içerisinde AVM bünyesinde bulunan mağaza ve kisokalardan toplamda 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ilk 100 Taurus ziyaretçisinin astroloji yorumlarını paylaşacak.

Kaptan: “AVM’yi inşa ederken, Ankaralıların eğlenebileceği ve hoş vakit geçirebileceği bir merkez olmayı planladık”
Taurus AVM Müdürü Meriç Kaptan, AVM’yi inşa ederken sadece ticari hayatın var olduğu değil, Ankaralıların eğlenebileceği ve hoş vakit geçirebileceği bir merkez olmayı planladıklarını anımsattı.
Kaptan, “AVM’mizde insanların güzel vakit geçirecekleri ve stresten uzaklaşacakları ortamlar da yaratmak için çalışıyoruz Türkiye’nin en ünlü astrologlarını konuk ederek Taurus AVM’deki yaşamı renklendiriyoruz” diye konuştu.