Tavla tutkunlarına özel yemek masası

Evgör Mobilya'nın yeni koleksiyonunda yer alan tavla veya dama masasına dönüşebilen fonkisoyel tasarım, dekorasyonda farklılık arayanlar için ideal

Tavla tutkunlarına özel yemek masası

“Tasarımla Mutluluğun Birleştiği Nokta” sloganıyla hizmet veren Evgör Mobilya yeni koleksiyonuna, dönüşebilen yemek masasını dahil etti. “Düşeş Yemek Masası”, dostlarla beraber yenen keyifli yemeğin ardından, tek bir açma hareketiyle çekişmeli turnuvalara ev sahipliği yapmaya hazır bir tavla masası haline geliyor. Evgör Mağazalarında ve www.evgor.com.tr adresinde 700 TL’den satışa sunulan fonksiyonel yemek masası, tavlanın yanı sıra dama ve satranç oyunları için de kullanılabiliyor. Düşeş Yemek Masası’nın ayrıca benzer özelliklere sahip bir de orta sehpa modeli bulunuyor.  

 “Innovation” adını verdiği koleksiyonunda dokunmatik koltuk, içinden tv çıkan yuvarlak yatak, sihirli ayna, akıllı koltuk gibi ürünler sunan firma, şimdi de tavla tutkunları düşünülerek tasarlanan “Düşeş Yemek Masası”nın satışına başladı. Canınız tavla, dama ya da satranç oynamak istediğinde, oyun alanı aramaya gerek kalmadan yemek masanızı açarak rakiplerinizle kozlarınızı paylaşabilieceğiniz bu özel ürüne Evgor.com.tr adresinden kredi kartına 12 taksit ve nakitte %8 indirim avantajı ile hemen sahip olabilirsiniz. Evgör Mobilya, zaten bir yemek odası takımı olan veya yemek masasını yenilemeyi düşünmeyen tavla tutkunlarına ise Düşeş Orta Sehpa modelini öneriyor.

Firma Bilgisi: Evgör Mobilya