TEB'den konut kredisi faiz indirimi

Türk Ekonomi Bankası, yeni kampanyasıyla konut kredi faizlerini yüzde 1.10'a düşürdüğünü açıkladı

TEB'den konut kredisi faiz indirimi

Türkiye Ekonomi Bankası, konut kredi faizlerini yüzde 1.10'a düşüren bir kampanya başlattı. TEB böylece en uygun fiyatlama ile kredi veren bankalardan biri haline geldi. 

TEB'den uygun konut kredi faizi
Türkiye Ekonomi Bankası son adımıyla en uygun konut kredi faizi uygulayan bankalardan biri haline geldi. Başlattığı kampanya ile ev sahibi olmak ve konut yatırımı yapmak isteyenler için kredi faiz oranını yüzde 1.10'a düşüren TEB, kredilerini 120 ay vadeye kadar yüzde 1.10'a indirdi. 

TEB'den konut kredisi faiz indirimi

Tüketiciye uygun ödeme koşulları
Faiz indirimiyle ilgili olarak bir açıklamada bulunan TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhen Hendi, kampanya kapsamında tüm müşterilere yüzde 1.10 ile konut kredi faizi imkanı sunduklarını vurgulayarak:

"Aynı zamanda tüm müşterilere ödeme güçlerine göre farklı ödeme planları oluşturabiliyoruz. Burada TEB olarak bizim için önemli olan müşterilerimizin bütçesine ve ihtiyacına göre kendisini zora sokmayacak en uygun çözümü üretmek” dedi. 

Kredi başvurularına hemen yanıt
TEB müşterilerine evraklarının tamamlanmasının ardından yapılacak kredi başvurularına 3 saat içinde yanıt verildiğini de söyleyen Nemdi, kampanyanın yalnızca faiz oranlarını düşürmediği, aynı zamanda konut kredisi kullanmak isteyen müşterilere de kredi talebi sonuçlanma işlemlerinde kolaylık sağlandığını söyledi. Mendi:

"Örneğin, maaşlı çalışan müşterilerimize özel olarak, gerekli evrakları tamamlamaları durumunda 3 saat içinde kredi sonucunu verebiliyoruz” diye konuştu.

Firma Bilgisi: Teb