Tekfen Emlak Geliştirme İzmir'de lansmana çıkmaya hazırlanıyor

Tekfen Emlak Geliştirme Genel Müdürü Ömer Egesel, gayrimenkul sektöründe yaşanan olayları değerlendirirken 2015 yılı beklentilerinden ve Tekfen Emlak Geliştirme olarak hedeflerinden bahsetti

Tekfen Emlak Geliştirme İzmir'de lansmana çıkmaya hazırlanıyor

Tekfen Emlak Geliştirme Genel Müdürü Ömer Egesel, gayrimenkul sektöründe yaşanan olayları değerlendirirken 2015 yılı beklentilerinden ve Tekfen Emlak Geliştirme olarak hedeflerinden bahsetti.

2014 yılının sektör açısından sakin başladığını ve seçimlerden sonra bir canlanma başlandığını dile getiren Tekfen Emlak Geliştirme Genel Müdürü Ömer Egesel, Tekfen Emlak Geliştirme olarak 2014 yılını nasıl geçirdiklerini ve 2015 yılı beklentileriyle ilgili sorularımıza şu cevapları verdi:

Tekfen Emlak Geliştirme olarak pozitif bir 2014 yılı geçirdik. Bu yılın bizim adımıza en önemli gelişmesi İstanbul'daki yeni projemiz HEP İstanbul'u lanse etmek oldu. 2014 yılı boyunca 'Hayatımın Evi Projesi' HEP İstanbul'un son hazırlıkları ile ilgili çalışmalarımızı tamamladık ve kamuoyuna lanse etme heyecanını yaşadık.

2015 yılına gelirsek; İzmir'de Rönesans ile ortaklaşa yürüttüğümüz Karma Kullanım Projemiz'in tasarım geliştirme süreci ve lanmsan hazırlıklarını yapıyor olacağız. Bunun dışında yeni bir projemiz bulunmuyor. 2015 yılında kasım ayı itibariyle inşaatına başladığımız HEP İstanbul odaklanacağız. Başarıyla devam eden satışlarımızın büyük kısmını bu yıl içinde tamamlayarak 1424 dairelik HEP İstanbul'u 2017 başından itibaren sahiplerine teslim etmek için çalışacağız. Şu ana kadar projede satışa çıkardığımız birinci etabın neredeyse yüzde 80'ini satmış durumdayız. Aralık ayının başından itibaren satışa çıkan ikinci etaptaki daireler de tüketicilerin büyük ilgisi ile karşılaşıyor. 2015 yılında satışlarımızı hızla devam ettirmeyi hedefliyoruz.

 

Firma Bilgisi: Tekfen Emlak Geliştirme