Tekfen ‘Hayatımın Evi’ için ön talep topluyor

Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarları arasında yer alan ve geçtiğimiz hafta Dubai’de gerçekleştirilen Cityscape Global 2014’de yeni projesini tanıtan Tekfen Emlak Geliştirme, yeni projesi için ön talep toplanmaya da başladı.

Tekfen ‘Hayatımın Evi’ için ön talep topluyor

1 Ekim 2014 / Posta Gazetesi

Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarları arasında yer alan ve geçtiğimiz hafta Dubai’de gerçekleştirilen Cityscape Global 2014’de yeni projesini tanıtan Tekfen Emlak Geliştirme, yeni projesi için ön talep toplanmaya da başladı. İstanbul’un son dönemde en gözde yatırım bölgeleri arasında yer alan Esenyurt’ta hayata geçirilen proje, ana arterlere ve toplu ulaşım araçlarına olan yakınlığıyla dikkat çekiyor. E-5 ve TEM bağlantı yolunun kesiştiği yolun üzerinde üçüncü havalimanına ve üçüncü köprü bağlantılarına yakın bir noktada yer alan proje, merkezi bir konumda bulunuyor.

Tekfen Emlak Geliştirme tarafından yapılan açıklamada, Lokasyonunun yanı sıra sunacağı yaşam standardı, fonksiyonellik, kalite ve sosyal olanaklarla fark yaratacak olan proje’nin “hayatının evine” sahip olmak isteyenlerin kendilerini farklı ve özel hissetmelerini sağlayacağı belirtildi. Bin 424 konut ve 25 ticari ünitenin yer aldığı projede 70 metrekare ile 260 metrekare arasında değişen daire seçenekleri yer alıyor.