Tekfen HEP İstanbul görücüye çıktı

Tekfen Emlak Geliştirme tarafından hayata geçirilen HEP İstanbul Esenyurt projesinin lansmanı devam ediyor

Tekfen HEP İstanbul görücüye çıktı

Tekfen Emlak Geliştirme tarafından hayata geçirilecek olan HEP İstanbul Esenyurt konut projesi toplamda 56 bin 880 metrekarelik bir alan üzerinde inşa edilecek. Hep İstanbul projesinde 1424 adet daireden meydana gelen Tekfen Hep İstanbul projesi satışları başlıyor.

Türkiye’nin öncü gayrimenkul geliştirme şirketleri arasında yer alan Tekfen Emlak Geliştirme, İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden Esenyurt’taki büyük çaplı konut projesini lanse ediyor. HEP İstanbul projesi hakkında detayları paylaşmak üzere TEKFEN Emlak Geliştirme tarafından bir basın toplantısı düzenleniyor.

Esenyurt bölgesinde inşaa edilecek olan HEP İstanbul projesinin tanıtılacağı ve ayrıntıların paylaşılacağı toplantı, Tekfen Emlak Geliştirme Genel Müdürü Ömer Egesel’in katılımı ile 30 Ekim tarihinde yapılacak lansman ile satışlarına başlıyor.

HEP İstanbul Esenyurt
Hayatımın Evi Projesi İstanbul’un son dönemdeki yeni gelişim aksı üzerinde yer alan Esenyurt’ta, D100 ve TEM bağlantı yollarının kesiştiği vadinin tam ortasında hayata geçiyor. Proje üçüncü havalimanına ve üçüncü köprü bağlantılarına olan mesafesi ile de çok merkezi bir noktada bulunuyor.

Proje lokasyonu kadar sunacağı yaşam standardı, malzeme kalitesi, evlerin fonksiyonelliği ve sosyal yaşam alanlarının zenginliği ile “farklı” ve “özel” bir statüye sahip olacak.

"Tekfen HEP İstanbul görücüye çıktı" Başlıklı Haberin Galerisi

Tekfen HEP İstanbul görücüye çıktı

Tekfen HEP İstanbul görücüye çıktı

Tekfen HEP İstanbul görücüye çıktı

Tekfen HEP İstanbul görücüye çıktı

Proje Bilgisi: Tekfen Hep Istanbul