Tekirdağ Kapaklı kiralık daire

Tedirdağ Kapaklı kiralık daire fiyatları 500 bin TL ile 1.000 TL arasında değişmektedir

Tekirdağ Kapaklı kiralık daire

Tedirdağ Kapaklı, Tekirdağ’a bağlı bir ilçedir. Çerkezköy ilçesine 5 km, Saray ilçesine 15 km uzaklıkta bulunan Kapaklı, bünyesinde Organize Sanayi Bölgesi barındırmaktadır.

1986 yılında belde belediye tüzel kişiliğini kazanan Kapaklı kiralık daire özelliklerine değinmeden önce bölge hakkında birkaç küçük bilgi paylaşalım. 2012 tarihinde 28489 Sayılı Resmi Gazetede yayınlanan On Dört ilde Büyükşehir Belediyesi Ve Yirmi Yedi ilçe kurulması İle Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde değişiklik yapılmasına dair kanun gereğince 30.03.2014 tarihi itibariyle Belde belediyesi tüzel kişiliği kaldırılarak, Kapaklı ilçesi tüzel kişiliğini kazanmıştır.

Tekirdağ Kapaklı nerede?
Kapaklı İlçesine ulaşım, karayolu ve demiryolu ile yapılmaktadır. Kapaklı ilçesi, Kınalı Ayrımı - Çerkezköy - Çorlu yolu ile Çerkezköy - Saray - Vize - Kırklareli yollarının kavşak noktasında bulunmaktadır. Ayrıca Beyciler-Çerkezköy bağlantı yolu ile TEM’e bağlanmaktadır. Kapaklı için önem taşıyan TEM bağlantı yolu, ilçenin İstanbul metropolü ile ilişkisini kuvvetlendirmektedir. Kapaklı ilçesinin, Tekirdağ il merkezi ile bağlantısı Çerkezköy – Çorlu – Tekirdağ karayolu ile sağlanmaktadır. Kapaklı ilçesine Çerkezköy demiryolu bağlantısı İstanbul – Edirne – Avrupa demiryolu ile sağlanmaktadır. Çerkezköy istasyonu önemli ihracat istasyonlarından biridir. Ayrıca İstanbul – Çerkezköy elektrikli banliyö hattında 1996’dan beri yolcu taşınmaktadır. İlçedeki deniz yolu bağlantısı, Tekirdağ limanı ile bağlantılıdır.

Tekirdağ Kapaklı kiralık daire
Tekirdağ Kapaklı kiralık daire fiyatları 500 bin TL ile 1.000 TL arasında değişmektedir.