Tekirdağ Malkara TOKİ evleri başvuruları

1 adet konutun açık satışa sunulacağı Tekirdağ Malkara TOKİ evleri başvuruları 8 Ağustos'ta başlıyor

Tekirdağ Malkara TOKİ evleri başvuruları

1 adet konutun açık satışa sunulacağı Tekirdağ Malkara TOKİ evleri başvuruları 8 Ağustos'ta başlıyor. Türkiye Halk Bankası A.Ş.'nin Tekirdağ ili tüm şubeleri tarafından kabul edilecek olan başvurular 30 Eylül 2016 tarihine kadar devam edecek. 

TOKİ Tekirdağ Malkara evleri için alıcılar, yüzde 12 peşinat bedeli için 180 ay vade ve yüzde 20 peşinat bedeli için 240 ay vade alternatifleri çerçevesinde peşinatlarını ilgili banka şubelerine yatırarak gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklardır. 

Konut satın almak için başvuruda bulunanların Tekirdağ il sınırları içerisinde son 1 yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması veya ilk nüfusuna kayıtlı olması gerekmektedir. 

Başvuruda bulunan kişilerin kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine tapuda kayıtlı konutlarının olmaması ve daha önce TOKİ'den konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları gerekmektedir. 

Başvuruda bulunan kişilerin bir hane halkı adına, yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapması gerekmektedir. 

TOKİ Tekirdağ Malkara konutlarında başvuru sahiplerinden istenecek belgeler

* Fotoğraflı nüfus cüzdanı,
* Başvuruların vekaleten yapılması durumunda, satışlarla ilgili tüm belgeleri düzenleme, imzalama, beyan ve taahhütlerde bulunma yetkisini içeren vekaletname, 
* Vatandaşlık kimlik ve vergi sicil numaraları

Firma Bilgisi: Toki