Teknik Residence Kartal fiyatları 800 bin TL!

Teknik İnşaat tarafından hayata geçirilen Teknik Residence Kartal fiyatları 800 bin TL olarak belirlendi

Teknik Residence Kartal fiyatları 800 bin TL!

Teknik İnşaat tarafından hayata geçirilen Teknik Residence Kartal fiyatları 800 bin TL olarak belirlendi. Sadece 3+1 dairelerin yer aldığı Teknik Residence Kartal projesinde daire büyüklükleri 174 metrekare olarak tasarlandı. 

2017 yılı Ağustos ayında tamamlanması ve teslim edilmesi planlanan Teknik Residence deniz ve adalar manzarasına hakim bir konumda yer alıyor. 78 adet daireden meydana gelen proje 31 bin 605 metrekare  alan üzerinde kuruluyor. 

3 bloktan oluşan projede bloklar 13 katlı olarak tasarlandı. Teknik Residence projesinde konutların yanı sıra 2 adet dükkan da bulunuyor. 

48 hak sahibinin bulunduğu Kartal Teknik Residence projesinde 10, 11, 12 ve 13. katlarda bulunan 30 daire satışta. Teknik Residence Kartal fiyatları 800 bin TL olarak belirlendi. Projeden konut satın almak isteyenler için kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor. 

Projenin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; açık yüzme havuzu, kapalı otopark, adalar manzarası, çocuk yüzme havuzu, deniz manzarası, güneşlenme terası, güvenlik ve merkezi uydu sistemi bulunuyor. 

 

 

Firma Bilgisi: Teknik Inşaat
Proje Bilgisi: Teknik Residence Kartal