Teknik Residence Kartal'da yükseliyor

Teknik İnşaat A.Ş. güvencesi ile hayata geçirilen Teknik Residence Kartal'da yükseliyor

Teknik Residence Kartal'da yükseliyor

Teknik İnşaat A.Ş. güvencesi ile hayata geçirilen Teknik Residence Kartal'da yükseliyor. Deniz ve Adalar manzaralı konumu ile dikkat çeken proje bir kentsel dönüşüm projesi olarak inşa ediliyor. 

Kentsel dönüşüm projesi olmasından dolayı projeden daire alanlar yüzde 1 KDV avantajından yararlanacak ve tapu harcı ödemeyecek. 48 hat sahibinin bulunduğu Teknik Residence projesinde 10, 11, 12 ve 13. katlarda yer alan 30 daire satışta. 

2017 yılında teslim edilmesi planlanan Teknik Residence fiyatları 800 bin TL olarak belirlendi. Tamamı 3+1 konutlardan oluşan projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Toplan 78 adet dairenin yer aldığı Teknik Residence projesinde daire alanları 174 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Teknik Residence Kartal'da yükseliyor

Projenin site sakinlerine sunduğu olanaklar arasında açık yüzme havuzu, adalar manzarası, kapalı otopark, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terası, güvenlik ve kameralı güvenlik bulunuyor. Projede yer alan daireler ankastre beyaz eşya ürünler ile teslim ediliyor. 

Teknik Residence Kartal'da daireler A plus ürünler ile teslim edilecek. Projenin teknik şartnamesinde bulunan ürünlerin dışına çıkılmayacak. 

Firma Bilgisi: Teknik Inşaat
Proje Bilgisi: Teknik Residence Kartal