Teknik Yapı, bayramı uzattı

Teknik Yapı, Tuzla’daki Evora İstanbul'da zamsız fiyat kampanyasını 16 Eylül'e uzattı. Kartal’daki Deluxia Dragos'ta ise 72 ay sıfır faiz fırsatı sunuyor

Teknik Yapı, bayramı uzattı

24 Ağustos 2012 / emlakwebtv

Müşterileri ile birlikte kazanma misyonu çerçevesinde hareket eden Teknik Yapı, Tuzla’daki 5 bin dairelik Evora İstanbul’da fiyat artışı yapmadan önce fırsat kampanyası düzenledi. Teknik Yapı’nın Tuzla’da gerçekleştirdiği Evora İstanbul projesindeki daire fiyatları, 30 gün boyunca sabitlendi.  Ramazan bayramı ile başlayan ve 16 Eylül 2012 tarihinde kadar sürecek kampanya boyunca, Evora İstanbul projesindeki tüm daireler dairelerde yüzde 1 ve yüzde 25 peşinat ile 120 aya kadar değişen vade seçeneği zamsız fiyatlar uygulanacak.

Deluxia Dragos’ta 6 yıla sıfır faiz
Teknik Yapı Maltepe Dragos’ta başladığı 500 konutluk Deluxia Dragos projesindeki kampanyasında ise 72 ay sıfır faiz avantajı sunuyor. Kadıköy-Kartal metrosunun açılmasıyla birlikte prim potansiyelinde hızlı bir hareketlenme beklenen projedeki kredi faiz oranı yüzde sıfıra indirildi. Kampanya kapsamında, peşinat da sıfır olarak belirlendi. Kampanya kapsamında Teknik Yapı’nın finanse ettiği kısım dahilinde, sıfır faiz ve sıfır peşinat kullanmak isteyenler için ilk ödeme 12 ay sonraya ötelenebiliyor.  

Hedefine uygun kampanyalar
Evora İstanbul ve Deluxia Dragos projelerinde gerçekleştirilen kampanyaların müşteri talebine uygun olduğu satışlarla teyit edildi. Son altı ayda Evora İstanbul projesinde gerçekleştirilen satışlar, hasılat paylaşımı modeliyle gerçekleştirilen projeler arasındaki Evora İstanbul’u hep zirveye taşıdı. Tatil ve ramazanın çakıştığı yaz sezonunda bile Evora İstanbul projesi, rakiplerinin hepsini geride bıraktı. Satışlardaki istikrarın sırrını müşteriye uygun kampanyaya bağlayan Teknik Yapı Holding Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım “Düzenlediğimiz kampanyalarda uygun ödeme koşullarını baz alıyoruz. Kira öder gibi daire sahibi olunması için her alternatifi masaya yatırıyoruz. Fiyat indirimini kampanyamızda pek kullanmıyoruz. Çünkü proje ilk satışa çıkarken belirlenen fiyat müşteri güveni açısından çok büyük önem arz ediyor.  Doğru fiyat tespit ettiğimiz için bugüne kadar hiçbir projemizde fiyat indirimi yapmadık. Hatta Evora İstanbul’da eylül ortasında yüzde 7-8 oranında fiyat artışı yapacağız” açıklamasını yaptı.
Evora İstanbul projesindeki fiyatların 81 bin 500 liradan başladığı bilgisini veren Umut Durbakayım, Deluxia Dragos projesindeki başlangıç fiyatının ise 149 bin 600 lira olduğunu belirtti.

Firma Bilgisi: Teknik Yapı